Подати заяву для вступу

На лінійці - поточні питання

Традиційно, щовівторка, на подвір’ї Роменського ВПУ проходить загальноучилищна лінійка.

27 листопада, згідно графіку, лінійку провела заступник директора з навчальної частини Рукавичка Тетяна Яківна. Вона підвела підсумки проведених заходів за минулий тиждень та звернула увагу присутніх на такі питання як порушення правил проживання в гуртожитку, систематичне не відвідування деякими учнями ранкової зарядки, негативний стан відвідування занять окремими учнями.

Фото 1. 27.11.2012

Заступник директора з навчальної частини Рукавичка Т. Я підвела підсумки минулого тижня та окреслила завдання на наступний.

У ході лінійки також було повідомлено, що 1 грудня учнівський та педагогічний колективи училища приєднаються до проведення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. У рамках всеукраїнської кампанії з профілактики ВІЛ-інфекції на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» будуть проведені відповідні заходи та акції, покликані сприяти формуванню толерантного відношення до ВІЛ-інфікованих, активної громадської позиції учнівської молоді щодо подалання наслідків епідемії та зміцнення організованих зусиль у боротьбі з ВІЛ-інфекцією.

Крім того, за традицією на початку зими - з 3 по 7 грудня в училищі буде проведено Тиждень учнівського самоврядування. У рамках тижня будуть проведені відповідні спортивні та ігрові заходи, акції, конкурси, вікторини, розваги, анкетування, випуск стіннівок. Відбудеться представлення учнівських колективів, підведено підсумки роботи учнівського самоврядування.

Фото 2. 27.11.2012

Фото 3. 27.11.2012

На фото: учнівський та педагогічний колектив у ході лінійки.