Подати заяву для вступу

Роменське ВПУ долучилося до відзначення «Дня Степу»!

В нашій країні наприкінці весни відзначається «День степу». У 2018 році відзначення «Дня Степу» в Сумській області проходить під егідою природного заповідника «Михайлівська цілина» у рамках міжнародної конференції з нагоди 90-річчя природного заповідника.

Роменське ВПУ підтримало цю ініціативу та долучилося до відзначення «Дня Степу»!

У рамках святкування зазначеної ювілейної дати в нашому закладі заплановано та проведено ряд заходів.

Так, 18 травня у групі АСЕ-2 викладач біології Деретюк В.А. провела тематичну бесіду «Михайлівська цілина», в ході якою учні ознайомилися з одним з унікальних місць нашого краю, що увійшло до числа семи чудес природи Сумщини. Примітний тим, що тутешні лучні землі ніколи не були зорані. Пласт родючого ґрунту – три метри завглибшки. Завдяки рослинам, що тут ростуть і цвітуть у різний час, степ протягом літа до 12 разів вдягається у різноманітні кольори. За периметром заповідник обсаджено лісом. Багато рослин заповідника занесені до Червоної книги України.

У групі ПП-1 21 травня викладач Деретюк В.А. провела тематичну лекцію «Збереження степових екосистем», яка була спрямована на підвищення рівня екологічної освіченості населення щодо необхідності збереження степових екосистем- на всіх рівнях в усіх частинах світу. За власним бажанням учні підготували фотовиставку «Квітучий степ».

Фото 2. 28.05.2018
Фото 3. 28.05.2018
Фото 1. 28.05.2018
На фото: тематична лекція «Збереження степових екосистем»