Подати заяву для вступу

Остання лінійка 2017-2018 навчального року

22.05.2018 року учнівський та педагогічний колективи зібралися обговорити поточні питання життєдіяльності навчального закладу.

Розпочалася лінійка із приємних привітань. Новак Олександрі Іванівні директор училища Помаран Павло Іванович вручив Подяку за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 55-річчя.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Василівна Гулак щиро привітала та вручила грамоти й медалі від Сумського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання Стетюсі Альоні, учениці групи ПП-2, за зайняте І місце у змаганнях із легкої атлетики за програмою ХХХІІ обласної спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із метання спису та за ІІІ місце зі штовхання ядра.

Також вона оголосила, що у цьому році вже не буде лінійок і завершується проведення щоденної ранкової зарядки для учнів, які проживають у гуртожитку. Ірина Василівна подякувала всім за допомогу у проведенні на минулому тижні конкурсу «Учень року». Привітала Ніколаєнка Євгена з отриманою номінацією «Професіонал року». Вона донесла інформацію, що за результатами конкурсу «Герої сучасності серед нас» Диплом переможців отримала рада учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Також ми стали переможцями фотоматеріалів із дослідження української сорочки «Слобожанський оберіг».

Заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Яківна Рукавичка звернулася до учнівського й педагогічного колективів із нагадуванням про те, що 24 травня на базі Роменського ВПУ учні будуть проходити ЗНО і тому навчальний процес буде змінено, а центральний корпус буде зачинений до 15.00.

Фото 1. 23.05.2018
На фото: подяка за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 55-річчя для викладача ДПТНЗ «Роменського ВПУ» Новак О.І.
Фото 2. 23.05.2018
На фото: нагородження учениці групи ПП-2 Стетюхи Альони грамотою й медаллю від Сумського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання.