Подати заяву для вступу

Збір лідерів учнівського самоврядування закладів професійної освіти

Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів - це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття. Ось чому необхідні пошук і підтримка учнівської молоді, чиї особистісні переконання спрямовані на активну участь у громадському житті молоді, яка має організаторські здібності, усвідомлює себе потенційним лідером. Однією з форм залучення дітей до участі у громадському житті є учнівське самоврядування.

17-18 травня відбулося засідання обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ Сумщини на базі Роменського ВПУ.

Заклад гостинно приймав лідерів та координаторів органів учнівського самоврядування із 18 навчальних закладів ПТНЗ. Посмішки, дружні вітання, яскраві позитивні емоції - так щоразу починаються зустрічі лідерів Сумщини, де активна й ініціативна юнь області збирається разом щоб поспілкуватися, поділитися досвідом організації різноманітних заходів, здобути корисні знання, познайомитися з цікавими людьми.

Традиційно зустріч проводила Кіхтенко І. В. - координатор діяльності ОРЛУС ПТНЗ Сумщини. Вона зазначила, що учнівське самоврядування – це спосіб організації життя учнівського колективу, яке сприяє виробленню в учнів почуття господаря навчального закладу, групи.

Фото 1. 19.05.2018
На фото: Кіхтенко І. В. , координатор діяльності ОРЛУС ПТНЗ Сумщини проводить засідання обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ Сумщини на базі Роменського ВПУ
Фото 2. 19.05.2018
Фото 3. 19.05.2018
На фото: лідери учнівського самоврядування ПТНЗ Сумщини під час засідання обласної ради

Наш час – це час лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних творити та мислити неординарно. Навчальний заклад – це модель майбутнього суспільства, у якому формуються соціальні компетентності: активна життєва позиція, відповідальне ставлення до своїх обов`язків, спільної справи, гуманістичні відносини між учнями.

Дводенна програма була дуже насичена та цікава. Відкриття заходу відбувалося під девізом «Тобі, Україно, європейська державо». Головною подією першого дня роботи зборів стала презентація результаьтів проекту «Змінимо майбутнє на краще».

Кожна делегація представила доповідь-презентацію чи відеоматеріал своєї роботи власного бачення майбутнього нашої держави. Молодь звітувала про пропаганду здорового способу життя, про збереження природи рідного краю, про екологічні проблеми країни. Розповідали про проведені акції та проекти.

Фото 4. 19.05.2018
Фото 5. 19.05.2018
На фото: Олексенко Галина, голова учнівського самоврядування Роменського ВПУ, представляє роботу навчального закладу за 2017-2018 н.р.

18 травня під керівництвом Докторович Галини Іванівни відбувся форум патріотичних справ учнівської молоді «Голос крові: ми - українці». На ньому учні звітували про роботу в рамках проекту «Патріотична хвиля» , розповідали про участь в різноманітних проектах, благодійних акціях та концертах із метою збору коштів для воїнів АТО , конкурсахта квестах на підтримку наших захисників.

Фото 6. 19.05.2018
На фото: з напутнім словом до лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ Сумщини звернулася директор НМЦ ПТО в Сумській області Н.Ю. Самойленко
Фото 7. 19.05.2018
На фото: І.В. Кіхтенко, координатор діяльності ОРЛУС ПТНЗ Сумщини під час засідання обласної ради лідерів учнівського самоврядування на базі Роменського ВПУ
Фото 8. 19.05.2018
Фото 9. 19.05.2018
Фото 10. 19.05.2018
На фото: форум патріотичних справ учнівської молоді «Голос крові: ми - українці» під керівництвом методиста НМЦ ПТО в Сумській області Докторович Г.І.
Фото 13. 19.05.2018
Фото 11. 19.05.2018
Фото 12. 19.05.2018
На фото: Олексенко Галина звітує про роботу Роменського ВПУ в рамках проекту «Патріотична хвиля»

На завершення було оголошено результати конкурсу «Герої сучасності серед нас». Дипломи переможців отримали рада учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» та ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей». Також було визначено переможців фотоматеріалів із дослідження української сорочки «Слобожанський оберіг». І знову Роменське ВПУ в числі переможців разом із учнями ДНЗ "Сумське міжрегіональне ВПУ" та ДПТНЗ «Кролевецьке вище професійне училище» .

Фото 14. 19.05.2018
Фото 15. 19.05.2018
На фото: нагородження переможців конкурсу «Герої сучасності серед нас» та конкурсу фотоматеріалів із дослідження української сорочки «Слобожанський оберіг»

Вітаємо переможців, бажаємо їм нових звершень.