Подати заяву для вступу

9 травня в Ромнах відзначили День перемоги у Другій Світовій війні

Все далі відходять грізні й важкі роки Другої Світової війни, але не згасає пам`ять про тих, хто не шкодував своєї крові та життя для спільної перемоги. Ми відзначаємо це свято як день радості й скорботи, пам`яті й безсмертя, як свято дружби народів, які в ім`я життя й майбутнього власною кров`ю захищали від загарбників кожний клаптик нашої рідної землі.

Роменчани, ветерани, керівництво міста, духовенство, громадськість, молодь прийшли на мітинг присвячений 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Адміністрація та працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» приєдналися до всіх аби віддати шану полеглим бійцям та схилити голови у скорботі за тими, хто залишився на полях бою та пішов у вічність у післявоєнні роки.

На мітингу зі словами глибокої поваги до ветеранів війни, а також вітанням із великим святом Днем перемоги до всіх присутніх звернулись міський голова Сергій Салатун, учасник АТО Дмитро Косенко, учениця 10 класу ЗОШ № 11 Катерина Юрченко.

Вони привітали роменчан із перемогою над нацизмом в Європі, подякували ветеранам другої світової, воякам УПА та бійцям, які в наш час боронять рідну землю на сході країни. Адже, битва за Україну не припинялася ніколи і щоб тут жили діти – треба воювати батькам.

Хвилиною мовчання вшанувати пам`ять усіх полеглих за волю України. Урочистості завершилися покладанням квітів до Братської могили.

Фото 1. 12.05.2018
На фото: мітинг вшанування пам`яті усіх полеглих за волю України
Фото 2. 12.05.2018
На фото: роменчани, ветерани, керівництво міста, духовенство, громадськість, молодь прийшли на мітинг присвячений 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні
Фото 3. 12.05.2018
На фото: зі словами глибокої поваги до ветеранів війни, а також вітанням із великим святом Днем перемоги до всіх присутніх звернувся міський голова Сергій Салатун
Фото 4. 12.05.2018
На фото: колектив Роменського ВПУ під час мітингу біля Братської могили
Фото 5. 12.05.2018
На фото: покладання квітів до Братської могили