Подати заяву для вступу

Впорядкування території у Роменському ВПУ

У ці весняні дні все пробуджується, цвіте, розвивається. Наш навчальний заклад також потребує змін та розквіту краси. З метою поліпшення стану оформлення, озеленення та благоустрою територій навчальних закладів міста, створення комфортних умов для перебування учасників освітнього процесу, формування естетичного смаку, культури та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища в молоді, територія училища почала змінюватися.

Після загального впорядкування території, прибирання та озеленення впродовж квітня 2018 року в Роменському ВПУ було здійснено заходи щодо благоустрою, висаджено нові квіти, які невдовзі радуватимуть і учнів і просто перехожи , вражаючи розмаїттям барв, форм і ароматів.

Оригінальні ідеї, нестандартні рішення – і ось квітники училища зусиллями педагогічного та учнівського колективів, замайоріли яскравими кольорами, надаючи території привабливості та неповторності, підкреслюючи індивідуальність нашого навчального закладу. Зокрема два з них кардинально змінили свій зовнішній вигляд і там тепер зображені герб та прапор України на зеленому фоні.

Ми добре знаємо, що і жовтий і синій кольори несуть у собі золоте хлібне поле, сонце та мирне, глибоке голубе небо. Якщо з`єднати їх, утвориться зелений, а він означає життя, зародження чогось нового. Ми твердо віримо, що в нашій незалежній країні зародиться життя - нове, де пануватиме довіра, шанобливе ставлення один до одного.

Учні училища, працівники та просто перехожі й гості нашого міста із великим задоволенням фотографуються біля ниших символів.

Дорогі друзі! Любіть свою Україну, поважайте й пишайтесь її символікою.

Фото 1. 10.05.2018
Фото 2. 10.05.2018
Фото 3. 10.05.2018
На фото: оновлене подвір`я навчального закладу символами України