Подати заяву для вступу

Традиційно напередодні свята привітання для ветеранів праці

Вже вкотре стало традицією у Роменському ВПУ напередодні Дня пам`яті та примирення й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні щиро та сердечно вітати ветеранів війни та праці.

Цього року 8 травня знову із букетами весняних квітів та символічними маками на подвір`ї навчального закладу зустрічали ветеранів усміхнені обличчя вдячних учнів.

Фото 1. 09.05.2018
Фото 2. 09.05.2018
Фото 3. 09.05.2018
На фото: учні навчального закладу з квітами та символічними маками зустрічають ветеранів праці
Фото 4. 09.05.2018
На фото: привітання Павла Помарана з Днем народження Іщенко Валентини Андріївни

У ці дні в наших серцях поєднуються відчуття печалі за жертвами Другої світової війни та вдячності й гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини.

Щирі вітання на адресу ветеранів, наставників прозвучали від адміністрації ДПТНЗ «Роменське ВПУ» та особисто від директора – Павла Івановича Помарана.

Фото 7. 09.05.2018
На фото: вітання для ветеранів, наставників від директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана

Він зазначав, що це свято - символ героїзму, самовідданої любові до рідної землі, нескореної сили духу захисників Вітчизни. Пам`ять про Другу світову війну непідвладна часу. Народ України один із тих, хто втратив неймовірно велику кількість своїх синів і доньок в цій трагедії світового масштабу. Не шкодуючи ані душі, ані тіла українці героїчно та мужньо виборював для світу свободу від нацистських загарбників.

Ці закарбовані в історії події пробуджують в кожному з нас почуття гордості за подвиг нашого народу. Ми пишаємося славою тих, хто приніс очікуваний мир світу та Україні, і схиляємо голови перед пам`яттю полеглих у Другій світовій війні. Через 73 роки від дня Великої Перемоги народ України знов захищає здобуту свободу та цілісність держави, проявляючи мужність і героїзм. Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині!

Слова вдячності та шани для тих, хто не забуває стіни рідного навчального закладу, хто завжди підтримає, допоможе і дасть слушну пораду підростаючому покоління прозвучали від вихованців навчального закладу. Вони наголосили, що цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, схиляємо голови перед священною пам`яттю загиблих. Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни. Ми у вічному боргу перед вами за обірвану війною юність, вдячні за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили у боях за рідну землю. Висловлюємо безмежну вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував перемогу в тилу. Низький уклін вам за це!

Учні Роменського ВПУ підготовали концертну программу до Дня перемоги, який назавжди залишиться в нашій пам`яті, як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину – приклад патріотизму для нащадків.

Фото 5. 09.05.2018
Фото 6. 09.05.2018
На фото: гуртківці вітають гостей зі святом

Бажаємо всім захисникам Вітчизни, ветеранам праці міцного здоров`я на довгі літа, щастя, злагоди та мирного неба над головою вам і вашим родинам.

Низький уклін, вічна пам`ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни.

Хай мир і злагода панують на нашій землі!

Вічна пам`ять загиблим і низький уклін живим!

Фото 8. 09.05.2018
Фото 9. 09.05.2018
Фото 10. 09.05.2018
Фото 11. 09.05.2018
На фото: загальне фото під час зустрічі з колегами-ветеранами