Подати заяву для вступу

Шановні ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу!

Прийміть щирі вітання з нагоди вшанування Дня пам`яті і примирення та відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Низький уклін вам, захисники Вітчизни, за ваш приклад мужності та відваги.

Український народ є нащадком славетного та сильного покоління героїв, які у роки Другої світової війни, вибороли для нас право на існування. Ці травневі дні українські сім`ї зустрічають з особливими почуттями. Минають роки, але залишається живою пам`ять про страшну трагедію, яка пройшлася долями чи не кожної родини в Україні та Європі.

Ми схиляємо голови у глибокій скорботі перед пам`яттю загиблих на полях битв, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях, тих, хто передчасно пішов із життя від отриманих ран. Подвиг ваш – безсмертний, спомин про вас – вічний, вдячність нащадків – безмежна.

На жаль, на нашу мирну землю знову прийшла війна та доводиться брати зброю до рук, щоб захистити від загарбника рідну землю. Низько вклоняємось і славимо усіх, хто у напружений, найкритичніший і найважливіший момент життя нашої країни не відступив і пожертвував собою заради своєї Батьківщини!

Шановні ветерани! Велика подяка Вам за героїзм і мужність, стійкість і незламність, жертовну і самовіддану любов до рідної країни! Міцного здоров`я Вам, чудового настрою в цей святковий день. Хай не болять Ваші рани, хай щастя й радість не переводяться у Ваших оселях. Нехай роки Вашого життя стеляться добром, сімейним затишком та щирими словами вдячності від дітей, онуків та правнуків.

Нехай мир і злагода завжди живуть у наших душах і серцях, хай це світле травневе свято й наші щирі побажання додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень.

Світлого майбутнього нашим дітям та якнайшвидшого повернення миру і спокою на нашу благодатну українську землю!

Вічна пам`ять загиблим воїнам! Честь і слава живим! Слава Героям!

З глибокою повагою директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран

Фото 1. 07.05.2018