Подати заяву для вступу

Участь Роменського ВПУ у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності

24-25 квітня 2018 року на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» проходив півфінал Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «монтажних санітарно-технічних систем і устаткування». У конкурсі брали участь учні з різних міст та регіонів України: Дніпропетровськ, Івано–Франківськ, Одеса, Полтава, Сарни, Черкаси, Чернігів. Вперше навчально-практичний центр ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності представляла команда учнів у складі Горобця Дениса та Демченка Вадима.

Півфінал конкурсу проходив у ІІ етапи:

- теоретичний, який проводився у формі тестування з професійно-теоретичної підготовки;

- практичний, який складався з виконання вправ монтажу та випробування радіатора системи опалення, виготовлення та випробування водомірного вузла та з’єднання металополімерних труб системою Geberit Mapress.

За участь у конкурсі фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» наші учні нагороджені Грамотами учасників.

фото 01. 02.05.2018
На фото: учасники Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «монтажних санітарно-технічних систем і устаткування»
фото 04. 02.05.2018
На фото: учні Роменського ВПУ Горобець Денис та Демченко Вадим на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності за професією «монтажних санітарно-технічних систем і устаткування»
фото 02. 02.05.2018
фото 03. 02.05.2018
На фото: учні Роменського ВПУ Горобець Денис та Демченко Вадим на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності за професією «монтажних санітарно-технічних систем і устаткування»
фото 05. 02.05.2018
На фото: за участь у конкурсі фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» учні Роменського ВПУ Горобець Денис та Демченко Вадим нагороджені Грамотами учасників.