Подати заяву для вступу

З Україною в серці

«З Україною в серці» - під таким гаслом 27 квітня 2018 року відбувся заключний етап обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти». Учні та педагогічні працівники професійної (професійно-технічної) освіти демонстрували свою творчість у таких номінаціях: «Вокал (соло, дует, тріо, ансамбль)», «Декламатор», «Хореографія (народна, класична, сучасна)».

фото 05. 01.05.2018
На фото: заключний етап обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти» в ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

Цей фестиваль проводиться щорічно з метою створення умов для виявлення обдарованої молоді професійно-технічних навчальних закладів, розкриття творчих здібностей виконавців-аматорів, поширення та впровадження кращого досвіду щодо розвитку самодіяльного мистецтва.

У рамках цьогорічного фестивалю беруть участь понад 250 переможців І етапу фестивалю з двадцяти восьми державних професійно-технічних навчальних закладів. Учасники фестивалю вже зустрілися в гостинних стінах Сумського вищого професійного училища будівництва і дизайну, в Конотопському вищому професійному училищі та Шосткинському вищому професійному училищі.

А 27.04 свої виступи на заключному етапі обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти» на щедрій роменській землі презентували:

- ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище»;

- ДПТНЗ « Глинський професійний аграрний ліцей»;

- ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей»;

- ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище».

На святі талантів, творчості, молодості і краси були присутні почесні гості, шановані друзі нашого навчального закладу:

- Салатун Сергій Андрійович – міський голова;

- Білоха Валерій Олександрович - голова Роменської районної державної адміністрації;

- Ярошенко Тетяна Миколаївна – начальник фінансово управлінння Роменського міськвиконкому.

фото 01. 01.05.2018
На фото: вітання талановитій молоді від міського голови Салатуна Сергія Андрійовича
фото 02. 01.05.2018
На фото: побажання успіхів та перемог від голови Роменської районної державної адміністрації Білохи Валерія Олександровича

Оцінювало творчі здібності конкурсантів журі:

- Лариса Володимирівна Сєрих - завідувач кафедри дошкільної і шкільної освіти комунального закладу «Сумський обласний педагогічний інститут післядипломної педагогічної освіти», кандидат педагогічних наук, доцент, голова журі;

- Лідія Іванівна Васильченко - керівник літературно-мистецької студії «Криниця» Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського;

- Ірина Василівна Коренєва - методист трудового навчання Комунального Закладу «Сумський обласний педагогічний інститут післядипломної педагогічної освіти».

Завітала на гостину до Роменського ВПУ і методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області Лісун Олена Іванівна.

Із вітальним словом звернулася до присутніх Лариса Володимирівна Сєрих, яка привітала всіх із святом талантів та побажала перемог. Вона зазначила, що найкращих виконавців за підсумками фестивалю буде залучено до концертної програми ярмаркових заходів до Дня Європи, проведення яких планується в м. Суми. Переможці обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти» з номінації «Вокал (соло)» матимуть можливість взяти участь у Всеукраїнському конкурсі виконавців естрадної пісні серед учнівської молоді закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що відбудеться 15 червня 2018 року у державному навчальному закладі «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг».

фото 03. 01.05.2018
На фото: із вітальним словом звернулася до присутніх Лариса Володимирівна Сєрих

Наших шановних гостей та друзів вітав господар навчального закладу - Павло Іванович Помаран. Слова привітання й побажання успіхів у навчанні та вихованні підростаючого покоління лунали із вуст очільника міста Салатуна Сергія Андрійовича та голови Роменської районної державної адміністрації Білохи Валерія Олександровича.

фото 04. 01.05.2018
На фото: господар навчального закладу Павло Іванович Помаран радо вітає шановних гостей та друзів навчального закладу

У оновленому актовому залі навчального закладу панувала святкова, тепла та піднесена атмосфера, адже у ньому відбувалося святкове дійство, яке відзначалося своєю оригінальністю, творчим підходом та новизною. З кожним роком різножанрова палітра концертних номерів набуває нових відтінків і значень, а разом з ними зростає і рівень майстерності виконавців.

Представники Роменського ВПУ подарували присутнім такі феєричні номери:

- Пісня «Без тебе », виконав Руслан Овчаренко;

- Пісня «Три поради », виконали Надія Полежай та Тетяна Юрченко;

- Вірш про мужніх героїв АТО «Новела », читала Світлана Жмака;

- Пісня «Сонце встане», виконав вокальний ансамбль;

- Вірш «Моя країна - Україна, і в серці, і в житті єдина », читав автор - Руслан Овчаренко;

- Танець « Моя любов - Україна», виконав танцювальний колектив.

фото 06. 01.05.2018
На фото: пісня «Без тебе », виконав Руслан Овчаренко
фото 07. 01.05.2018
На фото: пісня «Три поради », виконали Надія Полежай та Тетяна Юрченко
фото 08. 01.05.2018
На фото: вірш про мужніх героїв АТО «Новела », читала Світлана Жмака
фото 09. 01.05.2018
На фото: пісня «Сонце встане», виконав вокальний ансамбль
фото 10. 01.05.2018
На фото: вірш «Моя країна - Україна, і в серці, і в житті єдина », читав автор - Руслан Овчаренко

Нині будуть проводитися підведення підсумків заключного етапу обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти-2018» і вже незабаром буде відомо імена переможців. Сподіваємося, що виступи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» будуть високо оцінені членами журі. Адже, перемога – це те, за що варто іти до кінця, вкладати усі сили та уміння, проявляти наполегливість та завзятість. І працівники та учні Роменського ВПУ, без сумніву, знають про це. Дякуємо всім учасникам за вдалі виступи та бажаємо радісних перемог!