Подати заяву для вступу

Відзначення 32-х роковин Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року – трагічна дата, яка назавжди увійшла в історію цивілізації, як одна з найбільших техногенних катастроф. Сьогодні виповнюється 32 роки з того дня, коли у наше з Вами життя увійшло слово з гірким присмаком великої і нечуваної біди – «Чорнобиль».

Сувора і трагічна реальність, яка настала після вибуху на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС, призвела до іншого сприйняття світу, тому що такої техногенно-екологічної катастрофи людство ще не знало. Чорнобиль став чорною міткою на століття й тисячоліття.

У Ромнах, 26 квітня 2018 року вшанували покладанням квітів пам`ять загиблих героїв-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.У своєму виступі очільник міста Сергій Салатун зазначив, що першочерговим обов`язком влади та громади є гідне вшанування життєвого подвигу героїв-чорнобильців і надання дієвої допомоги кожному, хто з честю прийняв суворий виклик чорнобильського лиха.

Адміністрація та учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також взяли участь у мітингу-реквієму з нагоди Дня Чорнобильської трагедії , що відбувся біля пам`ятного знаку загиблим та померлим внаслідок аварії на ЧАЕС.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії нашого міста, які 32 роки тому, не шкодуючи свого здоров`я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду всім нам, нашим дітям.

Нехай ніколи не повториться жах тієї масштабної техногенної катастрофи, нехай залишиться тільки пам`ять про ті моторошні події, яка навчить нас цінувати нашу Землю, природу, мир, спокій та людське життя.

фото 01. 29.04.2018
фото 02. 29.04.2018
На фото: вшанування пам`яті загиблих героїв-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС