Подати заяву для вступу

Роменське ВПУ - переможець XXІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа

Грандіозна подія цьогоріч проходила в м. Миколаєві з 26 по 28 квітня. До чудового сонячного міста на березі річки Південний Буг з`їхалися юнкори з усієї України на церемонію нагородження учасників та переможців щорічного Міжнародного конкурсу шкільних медіа. Вже вкотре ДПТНЗ «Роменське ВПУ» є учасником даного конкурсу. Тож, і цього року представники училища не могли оминути даного заходу.

фото 01. 30.04.2018
На фото: керівник гуртка «Юний журналіст» Рибкіна В.В. та учиниця училища Олексенко Галина взяли участь у XXІ Міжнародному конкурсі шкільних медіа

У 2018 році на ХХІ конкурс було подано конкурсні роботи, серед яких друковані та стінні газети, Інтернет-видання, теле-, фото- та радіорепортажі тисяч юнкорів з України та із 13 країн світу.

Організаторами Міжнародного конкурсу шкільних медіа є Національна спілка журналістів України, Національна Академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення м. Миколаєва. Започаткував конкурс Президент Міжнародного конкурсу шкільних медіа, секретар Національної спілки журналістів України, Заслужений журналіст України – Гліб Головченко.

Програма конкурсу була яскравою, цікавою, насиченою безліччю різноманітних зустрічей, прес-конференцій, розважальних заходів.

Розпочався ХХІ Міжнародний конкурс шкільних медіа відкриттям Х Міжнародного юнкорівського зльоту «Засоби масових комунікацій сьогодні і завтра», під час якого було вручено дипломи лауреатам конкурсу. Також за участі юних журналістів було відкрито VІ науково-педагогічну конференцію «Україна медійна: на порозі інформаційної революції».

Захоплюючою та насиченою лише приємними емоціями виявилася екскурсія водною акваторією м. Миколаєва, де юнкори разом зі своїми наставниками насолоджувалися краєвидами міста та річки Південний Буг.

Наступного дня всі побували в Миколаївській облдержадміністрації та Миколаївській міській раді, де у сесійній залі зустрілися з поважними людьми, зокрема, із Москаленко Вікторією – головою Миколаївської обласної ради, Біденком Артемом – Державним секретарем Міністерства інформаційної політики України, Головченком Глібом – секретарем Національної спілки журналістів України, президентом Міжнародного конкурсу шкільних медіа, заслуженим журналістом України та Сєнкевичем Олександром – міським головою м. Миколаєва.

фото 02. 30.04.2018
фото 03. 30.04.2018
На фото: зустріч юнкорів в Миколаївській облдежадміністрації

Кущ Ліна – перший секретар Національної спілки журналістів України, провела у Науково-педагогічній бібліотеці Палацу творчості учнів майстер-клас «Етика. Безпека. Солідарність».

фото 04. 30.04.2018
На фото: під час майстер-класу першого секретаря НСЖУ Ліни Кущ на тему «Етика. Безпека. Солідарність»

Для гостей було проведено презентацію наземної рятувальної техніки ГУ ДСНС України в Миколаївській області та презентацію Патрульної поліції м. Миколаєва.

Юні журналісти проїхали на лімузинах центральною частиною міста та пройшлися «червоною доріжкою» до Палацу творчості учнів. До речі, все відбувалося в прямому ефірі телеканалу ТАК TV.

фото 05. 30.04.2018
На фото: переїзд на лімузинах центральною частиною міста до Палацу творчості учнів
фото 06. 30.04.2018
На фото: інтерв`ю з «червоної доріжки» в прямому ефірі телеканалу ТАК TV

Феєричною стала урочиста церемонія нагородження переможців ХХІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа, де серед переможців є і ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Дипломами лауреата Міжнародного конкурсу шкільних медіа нагороджено сайт ДПТНЗ «Роменське ВПУ», цикл фоторепортажів, цикл радіорепортажів та цикл телерепортажів.

фото 10. 30.04.2018
фото 11. 30.04.2018
фото 12. 30.04.2018
фото 13. 30.04.2018
На фото: Дипломи лауреата Міжнародного конкурсу шкільних ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

Дипломом переможця Міжнародного конкурсу шкільних медіа та символічною статуеткою «Акула пера» нагороджено газету «Калейдоскоп» ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за перемогу в номінації «Висвітлення міжнародної співпраці України в шкільних медіа» (за підтримки Міністерства закордонних справ України) ХХІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

фото 07. 30.04.2018
фото 08. 30.04.2018
На фото: нагородження переможців ХХІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа - газету «Калейдоскоп» ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за перемогу в номінації «Висвітлення міжнародної співпраці України в шкільних медіа» (за підтримки Міністерства закордонних справ України)

Подяку від Президента Національної академії педагогічних наук України Василя Григоровича Кременя отримала Рибкіна Вікторія Вікторівна, керівник гуртка «Юний журналіст» ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Сумської області за творчі здобутки у розвитку шкільних медіа.

фото 09. 30.04.2018
На фото: подяка Президента НАПН України В. Г. Кременя Рибкіній В. В., керівнику гуртка «Юний журналіст» ДПТНЗ «Роменське ВПУ»