Подати заяву для вступу

На лінійці – слова вдячності та нагороди

Чергова загальноучилищна лінійка відбулася 24 квітня 2018 року на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Вкотре, працівники та учні училища отримували щирі слова вдячності та подяки за свою активну діяльність.

Цього вівторка говорили про участь учнів та викладачів у різноманітних конкурсах, у ході яких було показано високі результати.

Заступник директора з виробничої роботи Міщенко Надія Григорівна підвела підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із робітничих професій та нагородила переможців Дипломами.

Зокрема, у конкурсі з професії «Продавець продовольчих товарів», кращими стали:

І місце – Гаркавенко Вячеслав;

ІІ місце – Потворов Іллій;

ІІІ місце – Туник Тетяна.

За підсумками конкурсу за професією «Електрогазозварник» місця розподілились таким чином:

І місце – Алексеєнко Євгеній;

ІІ місце – Мірошніченко Олександр;

ІІІ місце – Ткаченко Микола.

І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів за професією «Муляр» дав такі результати:

І місце - Грінченка Олександр;

ІІ місце - Демченка Володимир;

ІІІ місце - Задніченко Віталій;

Призери - Дитюк Олександр; Карпенка Владислав.

Грінчено Олександр посів ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти за професією «Муляр», показавши високий рівень теоретичних знань та практичної підготовки.

Конкурс професійної майстерності з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин», результати:

І місце – Бурлака Андрій,

ІІ місце – Задорожний Анатолій,

ІІІ місце – Товкач Сергій.

У конкурсіз професії «Кравець» місця розподілились таким чином:

І місце – Гирич Катерина;

ІІ місце – Чемерис Аліна;

ІІІ місце – Васьків Яна.

Гирич Катерина виборола почесне І місце та була нагороджена Дипломом на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно–технічної) освіти з професії «Кравець». Майстер виробничого навчання Помаран Тетяна Миколаївна отримала Подяку за вагомий особистий внесок у справу навчання, виховання учнівської молоді та підготовку переможця.

У І етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» перемогли:

І місце – Горобець Денис та Демченко Вадим;

ІІ місце – Кравченко Олександр та Анцибор Олександр;

ІІІ місце – Бовкун Володимир та Авраменко Андрій.

Горобець Денис та Демченко Вадим будуть представляти навчально-практичний центр ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності 24-26 квітня в м. Бровари. Бажаємо нашим учням творчого натхнення та впевненості у власних силах.

Заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Яківна Рукавичка привітала учнів із високими досягненнями та вказала, що вони достойно представили училище і на обласних олімпіадах. Некроєнко Анна – ІІ місце в олімпіаді з професії «Продавець продовольчих товарів», Гирич Катерина - І місце із професії «Кравець», Алексеєнко Євгеній – ІІ місце з професії «Електрогазозварник».

Також Тетяна Яківна зазначила, що вже вкотре наші учні отримують стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації. Щорічну винагороду особисто від очільника області отримав учень Роменського ВПУ – Овчаренко Руслан, який є президентом обласної ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Сумщини.

Не лише учні мають високі досягнення, викладачі також прославляють навчальний заклад. Викладач української мови та літератури Світлана Яцменко представляла Сумщину на Всеукраїнському рівні: вона була членом журі ІІІ етапу конкурсу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика у м. Київ, за що отримала Подяки.

Щиро привітав учнів з високими нагородами Павло Іванович. Побажав нових перемог, досягнення найвищих вершин у навчанні, радості від роботи над собою та багато-багато приємних і радісних моментів на цьому шляху.

фото 1. 24.04.2018
фото 2. 24.04.2018
фото 3. 24.04.2018
фото 4. 24.04.2018
фото 5. 24.04.2018
фото 6. 24.04.2018
фото 7. 24.04.2018
фото 8. 24.04.2018
фото 9. 24.04.2018
фото 10. 24.04.2018
На фото: працівники та учні училища отримали щирі слова вдячності та подяки за свою активну діяльність