Подати заяву для вступу

Вітаємо із ювілеєм!

14.04.018 року адміністрація та колектив Роменського ВПУ вітали з ювілеєм, з такою важливою і значущою датою — семидесятиліттям Стрельченко Софію Семенівну, колишнього заступника директора училища з навчальної роботи, викладача математики, «Відмінника освіти України», яка із 2012 року знаходиться на заслуженому відпочинку.

Учитель… Скільки мудрості, терпіння, ніжності і любові у цьому слові. Вчитель — друга після батьків людина, яка безпосередньо бере участь у вихованні нової людини. У цей святковий день всі дякувати Софії Семенівні за працю, самовіддачу і щирість, бажали довгих років у відмінному самопочутті та настрої.

Із рук директора Роменського ВПУ Помарана П. І. ювілярша отримала Подяку за багаторічну сумлінну працю, постійний творчий зв`язок із навчальним закладом, високий професіоналізм. Павло Іванович також побажав міцного здоров`я, щастя, здійснення всіх мрій та бажань, нехай у оселі завжди панують мир, злагода і добробут.

Софіє Семенівно, увесь колектив училища вітає Вас з ювілеєм. Років прожито чимало, але прожиті вони з гідністю і користю. Озирніться і помилуйтеся на плоди своїх праць, на щасливі посмішки своїх дітей та онуків, на теплий, затишний будинок. Найголовніше багатство — сім`я — у Вас є. Залишається тільки побажати стабільності, міцних нервів і поменше втоми. І нехай, звичайно ж, здоров`я не обійде тебе своєю увагою. Нехай у Вашому житті було дуже багато прекрасних, щасливих і світлих днів, щоб радість постійно супроводжувала Вас і надихала! Будьте ще багато років просто щасливою жінкою!

фото 1. 16.04.2018
На фото: щирі вітання від друзів та колег приймає Стрельченко Софія Семенівна
фото 2. 16.04.2018
На фото: побажання міцного здоров`я, щастя, здійснення всіх мрій та бажань від директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Помарана П.І.
фото 3. 16.04.2018
На фото: щаслива та усміхнена ювілярша Стрельченко С.С.