Подати заяву для вступу

З новими знаннями – до активних дій

Незважаючи на ще доволі молодий вік МГО «Сузір’я», адже вона була зареєстрована у березні цього року, все ж такий короткий час членам організації є чим похвалитися. Організація співпрацює з місцевими органами державної влади та органами місцевого самоврядування й іншими громадськими та благодійними організаціями, представник організації є членом громадської ради при виконавчому комітеті РМР. Члени громадської організації активно беруть участь у різноманітних молодіжних акціях, заходах і завжди відкриті до співпраці.

Відкриті члени організації і до нових знань та отримання досвіду. Тож, член МГО «Сузір’я» Ірина Дівенко взяла участь у триденному семінарі «Організація політичної та громадської молодіжної роботи», що проходив за підтримки Форуму політичних консультацій м. Берлін (Німеччина) у місті Харкові з 16 по 18 листопада. У семінарі взяло участь 26 осіб – мешканців Сумської та Харківської області. Форум політичних консультацій представили: Ян Буш – особистий референт генерального секретаря Соціал-демократичної партії Німеччини, адвокат, до цього - співробітник депутата в німецькому Бундестазі, керівник проектів освітніх семінарів та референт в країнах СНД; Брітта Лєнц – історик зі спеціалізацією на країнах Східної Європи та кваліфікований консультант з питань миру та конфліктів, науковий співробітник депутата Соціал-демократичної партії в Бундестазі, лектор та керівник семінарів з питання політичної освіти молоді в країнах СНД; Кірсанова Юлія – сертифікований спеціаліст з менеджменту неурядових організацій, робота в напрямку розвитку громадського суспільства України, розробник показників експертної оцінки організаційного розвитку.

Фото 1. 19.11.2012
На фото: член МГО «Сузір’я» Ірина Дівенко, особистий референт генерального секретаря Соціал-демократичної партії Німеччини Ян Буш, лектор та керівник семінарів Брітта Лєнц.

Програма семінару була досить насичена та цікава різноманітними тренінгами й завданнями. У ході семінару учасники розглянули наступні питання: організація політичної та громадської молодіжної роботи в Німеччині, планування кампанії, робота з громадськістю, самостійне фінансування політичної та суспільної молодіжної роботи (фандрейзинг), проведення семінарів. Крім цього, під час семінару проводились кілька циклів групової роботи, протягом якої учасники готували та презентували власні проекти.

Фото 2. 19.11.2012
Під час роботи в групах по створенню компанії

Фото 3. 19.11.2012
Під час роботи в групах: член МГО «Сузір’я» Ірина Дівенко, член Спілки молодих державних службовців міста Суми Алла Баранова, член Благодійного фонду «Майбуття і Надія» (м. Харків) В’ячеслав Зірянов.

Семінар пройшов у дружній та затишній атмосфері, все було організовано на європейському рівні, з урахуванням особливостей та потреб кожного учасника.

Отримавши значний імпульс для подальшої громадської роботи, дізнавшись багато нового про діяльність інших молодіжних організацій, їх співпрацю з владою та суспільством, навчившись самостійно та ефективно організовувати свою роботу, я неодмінно передам свої знання та набутий досвід членам нашої громадської організації, що сприятиме подальшому розвитку МГО «Сузір’я», втіленню ряду проектів, отриманню грандів, що дасть змогу брати участь у процесах прийняття політичних і громадських рішень та представляти інтереси молодого покоління не тільки на місцевому, а й державному рівнях.

Фото 4. 19.11.2012
Хвилюючий момент - вручення сертифікату учасника семінару.
Фото 5. 19.11.2012
Фото на згадку: учасники семінару.

ДІВЕНКО ІРИНА, член МГО «Сузір’я»