Подати заяву для вступу

Майстер-класи за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

Проведення майстер-класів із використанням нових виробничих технологій і матеріалів стало ефективною формою передачі знань і умінь, обміну досвідом.

У Роменському ВПУ 17.04.2018 року було проведено майстер-класи для майстрів виробничого навчання закладу та викладачів спеціальних дисциплін, основним завданням яких було поширення передового педагогічного досвіду та впровадження нових виробничих технологій за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

Учні групи МС-1 (монтажник санітарно-технічних систем і устаткування) під час проведення майстер-класів демонстрували вміння працювати з новим сантехнічним обладнанням, матеріалами, супроводжуючи власні дії відповідними коментарями про види, призначення, правильне використання, правила безпеки праці при роботі. Усі технологічні прийоми чи їх елементи демонструвалися покроково з постійною акцентацією уваги на застосуванні сучасного обладнання.

Учнями було показано майстер-класи з паяння мідних труб, монтажу умивальників різних модифікацій, встановлення радіаторів опалення (сталевих, біметалевих), зварювання поліетиленової труби діаметром 125 мм за допомогою стикового зварювального апарату.

Під час безпосереднього спілкування присутні мали можливість розширити перелік знань про професію монтажника санітарно-технічних систем і устаткування, дізнатися про шлях, який довелося пройти майстрам, котрі користувалися простими сантехнічними інструментами, а нині - пристроями та високоточним обладнанням.

Кожен охочий міг спробувати себе у ролі монтажника санітарно-технічних систем і устаткування, взявши участь у майстер-класі та виконавши завдання на запропонованому обладнанні сучасними інструментами та матеріалами, щоб «відчути» матеріал та інструмент власноруч.

Майстер виробничого навчання групи Кревсун В.В., враховуючи побажання присутніх, рекомендував навчальні посібники, інтернет – сайти, перелік матеріалів із електронної бібліотеки навчального закладу про питання, які найбільше викликали інтерес.

При проведенні майстер-класів педагогічні працівники отримали цікаву й корисну інформацію про професію «Монтажника санітарно-технічних систем і устаткування», упровадження сучасних матеріалів та обладнання для виконання санітарно-технічних робіт, котра знадобиться їм у подальшій роботі.

фото 1. 18.04.2018
На фото: з’єднання мідної труби
фото 2. 18.04.2018
На фото: різьбове з’єднання металевої та металополімерної труби
фото 3. 18.04.2018
На фото: встановлення гідрозатвору умивальника
фото 4. 18.04.2018
На фото: демонтаж та монтаж водяного лічильника
фото 5. 18.04.2018
фото 6. 18.04.2018
На фото: підготовка полімерної труби до зварювання
фото 7. 18.04.2018
На фото: фіксація полімерної труби в зварювальному апараті
фото 8. 18.04.2018
фото 9. 18.04.2018
На фото: встановлення водорозбірної арматури
фото 10. 18.04.2018
фото 11. 18.04.2018
На фото: перевірка зварного з’єднання полімерної труби