Подати заяву для вступу

Традиційно на лінійці у Роменському ВПУ

З настанням весни в Роменському ВПУ відновилася традиція проведення загальноучилищних лінійок, що проходять на подвір`ї навчального закладу.

17.04. 2018 року учнівський та педагогічний колективи зібралися обговорити поточні питання життєдіяльності навчального закладу.

Директор Роменського ВПУ Павло Іванович Помаран звернувся до учнів із проханням активізувани підготовку учнів до проходження ЗНО, акцентував свою увагу на питанні дотримання учнями правил внутрішнього розпорядку навчального закладу.

фото 1. 17.04.2018
На фото: звернення директора Роменського ВПУ П.І. Помарана до присутніх на лінійці

Заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Василівна Гулак наголосила про дотримання учнями техніки безпеки та проведення щоденної ранкової зарядки для учнів, які проживають у гуртожитку. Звернула увагу учнів та їх класних керівників на проведення тематичних виховних годин та відвідування учнями уроків відзначивши, що саме від відвідування навчального закладу залежить успішність та отримання стипендії.

Ірина Василівна вказала присутнім про те, що училище готується до проведення щорічного творчого конкурсу «Таланти профтехосвіти» та закликала всіх долучатися до його підготовки. Крім того вона закликала учнівський та педагогічний колективи взяти участь у Всеукраїнській щорічній акції «Від серця до серця», з метою зібрання коштів на придбання медичного обладнання для хворих дітей.

фото 2. 17.04.2018
На фото: заступник директора з ВР Гулак І.В. закликала присутніх залучитися до проведення Всеукраїнської щорічної акції «Від серця до серця»

Павло Іванович Помаран проінформував учнів, класних керівників та майстрів про проведення загальноміської толоки, до якої ми також долучаємося, адже всім приємно жити в чистому та прибраному місті.