Подати заяву для вступу

Ознайомлення з новими технологіями та гіпсокартонними системами компанії SINIAT та URSA

Представники компанії «SINIAT» 29 березня 2018 року провели семінар-тренінг на базі ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» на тему: «Асортимент товарів та технології використання ТМ PLATO». Учасники семінару ознайомилися з новими технологіями та гіпсокартонними системами компанії SINIAT та URSA. У тренінгу взяли участь представники закладів освіти області, будівельних і проектних організацій.

Компанія SINIAT - одна з провідних світових виробників будівельних матеріалів на основі гіпсу. Сьогодні в Україні компанія представлена офісом у Києві, заводом і гіпсовою шахтою в Артемівську. Компанія SINIAT пропонує продукцію ТМ PLATÓ: гіпсокартон, сухі будівельні суміші, металевий профіль та аксесуари для гіпсокартону, а також гіпсовий щебінь для цементної промисловості.

Під час семінару Леонід Рижак, спеціаліст з технічної підтримки та навчання компанії «Siniat», залучив учасників до тренінгу з монтажу гіпсокартонних систем «PLATO Arka» при виконанні будівельних робіт.

Бовт Леонід, представник компанії, особливу увагу звернув на культуру праці, технологічні процеси, організацію робочого місця, зауважив, що сучасні будівельні матеріали, якими володіють робітники та прогресивні технології істотно полегшують працю будівельника, а естетика зовнішнього вигляду докорінно змінюють звичні уявлення про робочий клас.

Ознайомилася з сучасними матеріалами ТМ PLATO, їх перевагами, класифікацією, характеристиками, застосуванням, підбором та їх компонуванням майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Холод В.О., яка зазначила, що позитивним результатом семінару та майстер-класу є оволодіння новими знаннями, навичками, творчими способами вирішення виробничих завдань, формування мотивації до самонавчання, самовдосконалення та саморозвитку.

Всі учасники семінару отримали сертифікати, інформаційні технічні матеріали від ТМ «Plato», практичні поради фахівців.

фото 1. 03.04.2018
На фото: показ прийомів роботи сучасними матеріалами компанії SINIAT
фото 2. 03.04.2018
На фото: майстер виробничого навчання Холод В.О. під час семінару