Подати заяву для вступу

Cемінар практичних психологів закладів освіти міста

Практичний психолог Роменського ВПУ Радчук Н.А. та соціальний педагог Прокопенко Т.А. взяли участь у роботі семінару практичних психологів закладів освіти міста з теми: "Комп`ютерна залежність: формування, діагностика, корекція і профілактика", який відбувся 28 березня 2018 року на базі Роменського коледжу КНЕУ.

Методист з психологічної служби Моніка Заглада та практичні психологи Надія Радчук, Вікторія Шевченко, Наталія Терещенко ознайомили присутніх з процесом формування субкультури (від клинопису до Інтернету); розглянули питання Інтернет та мобільної залежності у дітей та підлітків; поняття "селфізму": причини і профілактика.

Сергій Федько, практичний психолого Роменського коледжу КНЕУ, поділився досвідом з питання діагностики комп`ютерної залежності підлітків та молоді і провів діагностичне обстеження спеціалістів психологічної служби на предмет комп`ютерної та мобільної залежності.

Під час роботи в групах практичні психологи сформували банк діагностичних методик та корекційно-розвиваючих програм щодо профілактики Інтернет-залежності підлітків та молоді.

Спеціалісти відзначили практичну користь отриманих знань.

фото 2. 02.04.2018
На фото: виступ практичного психолога училища Н.А. Радчук на тему «Формування комп`ютерної субкультури»
фото 1. 02.04.2018
На фото: учасники семінару практичних психологів закладів освіти міста з теми: "Комп`ютерна залежність: формування, діагностика, корекція і профілактика"