Подати заяву для вступу

Інтелектуально-розважальна гра «Наша країна - Україна»

Ми живемо в Україні, багатій і красивій землі. Скажеш одне тільки слово «Україна» — і в уяві постають тополі в полі, хрущі над вишнями, калина в лузі, верба над річкою.

Україна — земля смутку і краси, радості і печалі, це історія мужнього народу, що віками боровся за волю, за щастя.

Історію свого народу можна пізнати, вивчаючи його звичаї та прикмети, за якими виокремлюється народ. В усіх народів світу існує повір я, що той, хто забув звичаї своїх батьків, карається людьми і Богом. Він вештається світом, як блудний син, і ніде не може знайти собі притулку, бо він — втрачений для свого народу.

З метою допомогати учням навчитися шанувати Батьківщину, прищеплювати любов до народної символіки, розширювати знання молоді про цінності українців і Україну взагалі, поглибити знання про традиції і звичаї, пригадати приказки й цитати, покращити естетичний смак, творчі здібності та виховувати повагу до національної культури 29.03.2018 року вихователь гуртожитку Прокопенко Тетяна Іванівна підготувала та провела інтелектуально-розважальну гру «Наша країна - Україна».

Кожен народ має свої святині, свої символи - споетизовані образи дерев, квітів, птахів, тварин. Є вони і в нашого народу. Тополя, дуб, чорнобривці, барвінок, волошки... Та без верби і калини немає України! Вони віддавна уособлюють красу України, духовну міць її народу, засвідчують любов до рідної землі. Саме про все це говорилося під час розважальної гри.

У змаганнях взяли участь 2 команди: команда дівчат – «Калина» та команда хлопців - «Верба». У першому конкурсі – «Привітання команд» учасники уявним гостям із-за кордону розповідали про вербу і калину – одвічні символи України.

Наступний конкурс - вікторина «Наша країна - Україна» показав наскільки учні добре знають історію нашої держави, її традиції, звичаї і побут. Конкурс капітанів – «Хто більше» показав наскільки вони добре орієнтуються у географії та знаннях про обласні центри нашої держави. Також капітани розповідали про традиційні народні страви.

Всі чули вислів «Народ скаже, як зав`яже». Доторкнутись до неоціненної скарбниці народної творчості усі змогли у конкурсі знавців приказок та прислів`їв, які вони мали або продовжити або ж пояснити.

Пам`ятаючи картину «Козаки пишуть послання турецькому султану», учні Роменського ВПУ також вправлялися у майстерності писати листи-послання до Президента України.

Неупереджене журі підвело підсумки гри та визначило безперечного переможця – команду дівчат «Калина». Але і переможці і учасники отримали солодкі смаколики, які підготувала учнівська профспілка нашого училища.

фото 1. 01.04.2018
фото 2. 01.04.2018
На фото: під час інтелектуально-розважальної гри «Наша країна - Україна»