Подати заяву для вступу

Навчання й перевірка знань працівників Роменського ВПУ із питань охорони праці та безпеки життєдіяльності

Навчання з питань охорони праці - це навчання працівників із метою отримання необхідних знань і навичок з питань охорони праці та безпечного ведення робіт.

Навчання і перевірка знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в навчальному закладі проводиться відповідно до Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці в закладах, установах, організаціях, підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2006 № 304, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07.07.2006 за № 806/12680 (зі змінами) та Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001 № 563, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.11.2001 за № 969/6160 (зі змінами).

Навчання та перевірка знань працівників із питань охорони праці у навчальному закладі здійснювалася з 21.03.2018 року по 28.03.2018 року комісією з перевірки знань з питань охорони праці, склад якої затверджено наказом директора училища Помараном П.І.. Головою комісії призначено заступника директора з НВР Міщенко Н.Г., до складу комісії входять інженер з охорони праці Зиблий О.В., голова профспілкового комітету Подоляка О.В., викладач предмета «Охорона праці» Пугач Т.М. Членами комісії пройдено навчання і перевірка знань з законодавчих актів із охорони праці, гігієни праці, надання першої допомоги потерпілим, електробезпеки, пожежної безпеки, про що свідчать посвідчення встановленого зразка.

Програмою навчань для працівників навчального закладу передбачено вивчення законодавчих актів із охорони праці, питань вибухобезпеки, пожежної безпеки, електробезпеки, гігієни праці та виробничої санітарії, надання першої (домедичної) допомоги потерпілим, профілактики та ліквідації наслідків аварій і безпеки праці в галузі.

Підчас проведення навчання окреслено питання управління охороною праці та створення безпечних умов життєдіяльності учасників освітнього процесу. Наголошено, що охорона праці та створення безпечних умов життєдіяльності учасників освітнього процесу – це добре продумана, дієва і результативна робота педагогічного колективу, один із найважливіших аспектів управління, спрямований на бездоганне виконання посадових обов’язків працівниками і правил для учнів, ознайомлення з принципами і способами захисту від небезпечних ситуацій у повсякденному житті та надзвичайних умовах, знання про відповідальність за порушення правопорядку; навчання передбачення результатів своєї небезпечної поведінки на всіх етапах реального життя і праці; профілактику шкідливих звичок, своєчасне прийняття рішень щодо запобігання їх; формування розуміння критеріїв цінування здоров’я і життя як найважливішого, що є у людини.

Перевірка знань працівників із охорони праці та безпеки життєдіяльності проведено у формі усного опитування - за білетами, розробленими членами комісії.

фото 1. 31.03.2018
На фото: виступ заступника директора з НВР Н.Г. Міщенко щодо законодавства України з питань охорони праці
фото 2. 31.03.2018
На фото: викладач охорони праці Т.М. Пугач інформує присутніх про основні вимоги до забезпечення безпечних умов життєдіяльності учасників освітнього процесу
фото 3. 31.03.2018
На фото: під час навчання та перевірки знань з охорони праці майстрів виробничого навчання
фото 4. 31.03.2018
На фото: під час обговорення з викладачами основних правил дотримання безпечних умов праці
фото 5. 31.03.2018
На фото: під час тестування інших працівників навчального закладу з питань охорони праці