Подати заяву для вступу

Співпраця Роменського ВПУ з Роменським міськрайонним центром зайнятості

Служба зайнятості й навчальні заклади сьогодні уже невідривні одне від одного, адже вони разом шукають ефективні форми, які допомагатимуть молоді бути успішною і вчитимуть оперативно реагувати на потреби роботодавця.

Щоб молодь Роменщини стала успішною – професійно компетентною і з гідною роботою, спільно з Роменським міськрайонним центром зайнятості ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проводяться заходи для випускників щодо:

- надання інформаційної та консультативної допомоги з питань власної зайнятості;

- ознайомлення з ринком праці з метою подальшого працевлаштування випускників;

- надання інформації про зміст, умови праці та вимоги роботодавців, що висуваються перед працівником на підприємствах, організаціях;

- організації першого робочого місця;

- надання рекомендацій щодо проведення співбесіди з роботодавцями, укладання трудових договорів та ін.

Подібне засідання, що дає змогу об`єднати зусилля у справі професійної підготовки та працевлаштування молодих людей відбулося у Роменському ВПУ 26.03.2018 року. Для участі у проведенні профорієнтаційного заходу були залучені учні випускних груп за професіями та спеціальностями: «слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник», «електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин, монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування», «кухар, кондитер, виробництво харчової продукції», «продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, товарознавство та комерційна діяльність», «кравець, закрійник».

фото 1. 27.03.2018
На фото: настанови учням випускних груп від заступника директора з НВР Міщенко Надії Григорівни

Площик Олена Валентинівна, провідний фахівець з профорієнтаційної роботи відділу активної підтримки безробітних Роменського міскрайонного центру зайнятості надала визначення ринку праці, робочого місця, вказала, що одним із пріоритетних завдань є привернення уваги молоді до актуальних на ринку праці професій, розширення світогляду, поглиблення знань про світ професій та формування в учнівської молоді стійкої мотивації до праці за робітничими професіями. Вона також проінформувала випускників про вакансії, які існують на ринку праці міста та району.

фото 2. 27.03.2018
На фото: Площик Олена Валентинівна, провідний фахівець з профорієнтаційної роботи відділу активної підтримки безробітних Роменського міскрайонного центру зайнятості інформує випускників про вакансії, які існують на ринку праці міста та району

Шумакова Анна Миколаївна, провідний фахівець з профорієнтаційної роботи відділу активної підтримки безробітних Роменського міськрайонного центру зайнятості, ознайомила присутніх зі структурою складання резюме, його основними складовими, правилами підготовки до співбесіди з роботодавцем при прийомі на роботу. Запропонувала випускникам училища детально обдумати отриману інформацію та оформити резюме для роботодавця.

Усі учасники зібрання зійшлися на думці, що у справі професійної підготовки головним залишається роботодавець, якби «вершиною піраміди». Завдання служби зайнятості - бути посередником, досліджувати кадрові потреби, наявний дисбаланс на ринку праці, а навчальні заклади мають працювати над подоланням цього дисбалансу. «Разом йти в ногу часу,» - таке спільне завдання поставила Площик Олена Валентинівна.

фото 3. 27.03.2018
На фото: учні випускних груп училища