Подати заяву для вступу

Майбутнє, у якому ти будеш жити завтра, залежить від тебе вже сьогодні! (екологічний проект «Година Землі»)

Година Землі — щорічна міжнародна подія, започаткована WWF (Всесвітнім фондом природи), котра проводиться останньої або передостанньої суботи березня, і закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов`язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети. Вперше подія була організована Всесвітнім фондом природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році, та отримала світову підтримку у 2008.

Щороку мільйони людей в усьому світу на годину вимикають світло в домівках та на робочих місцях. Щоб підтримати кампанію, в темряву поринають сотні знакових споруд, таких як Ейфелева вежа та Сіднейська опера. Кожен може приєднатися до акції, щоб таким чином висловити свою підтримку всесвітньому природоохоронному рухові.

Даний захід покликаний не лише привернути увагу, а й змусити людей задуматися й зупинити деградацію природного середовища планети. І громада нашого міста вже 8 років підтримує цей рух, а зокрема педагогічний та учнівський колектив ЗОШ №11, який вже вкотре виступає організаторами даного заходу в нашому місті.

Цього року в екологічній акції взяли участь міський голова Сергій Салатун, заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко, секретар міської ради Валерій Мицик, учнівські та педагогічні колективи навчальних закладів, зокрема й учні Роменського ВПУ.

Міський голова Сергій Салатун у своєму виступі зазначив, що такий захід, окрім символічного вимкнення світла на одну годину, ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина у сфері енергоефективності, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату й досягнення гармонії з природою.

Заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко наголосила , що вимкнення світла на одну годину не має на меті прямої економії енергії. Це символічна дія, яка повинна привернути увагу людей, організацій, бізнесу, країн до екологічних проблем.

Кілька сотень роменців радо насолодилися концертною програмою у міському будинку культури та взяли участь у танцювальному флешмобі від хореографічного колективу "Віват". На завершення біля Альтанки присутні мали можливість переглянути фаєр-шоу та запалити свічки.

Наш навчальний заклад отримав Сертифікат, який підтверджує, що ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - учасник акції «Година Землі - 2018» і піклується про майбутнє планети.

фото 1. 26.03.2018
На фото: під час нагородження Сертифікатами учасника екологічної акції «Година Землі»
фото 2. 26.03.2018
На фото: заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко, міський голова Сергій Салатун, викладач Роменського ВПУ Ірина Дівенко, учень училища Владислав Остапенко та хореографічний колектив "Віват" під час акції «Година Землі»