Подати заяву для вступу

На лінійці – питання життєдіяльності училища

Щовівторка на подвір’ї Роменського ВПУ людно. І не дивно, адже вже стало традицією щотижня проводити загальноучилищну лінійку, де збирається учнівський та педагогічний колектив, підводяться підсумки минулого тижня та окреслюються завдання на наступний.

Фото 1. 13.11.2012

Цього вівторка, 13 листопада, були озвучені результати змагань з настільного тенісу, що проводилися на базі навчального закладу, згідно положення про XXVІІ училищну спартакіаду та календаря змагань, з 5 по 6 листопада. Переможці отримали грамоти та численні привітання.

Фото 2. 13.11.2012

Фото 3. 13.11.2012

Фото 4. 13.11.2012
На фото: переможці змагань з настільного тенісу.

Крім того, цей тиждень оголошено тижнем безпеки життєдіяльності на дорозі, а тому, в зв’язку з цим, будуть проведені відповідні заходи, акції, зустрічі.

Фото 5. 13.11.2012

Окрім гарних новин, на лінійці озвучили і порушників, які не дотримуються правил проживання в гуртожитку, не беруть участь в ранковій зарядці чи прогулюють уроки. Такі учні знаходяться на особливому контролі у майстрів, викладачів й адміністрації училища. По них приймаються всі можливі міри, щоб подібні випадки не повторилися.