Подати заяву для вступу

Золота медаль ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на Дев’ятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2018»

15-17 березня 2018 року відбулася головна подія освітньої галузі України – Дев`ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

На виставці були представлені роботи різних форм власності університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ; професійно-технічних навчальних закладів, науково-методичних центрів професійно-технічної освіти; обласних та міських управлінь (департаментів) освіти, відділів освіти, методичних кабінетів, центрів, служб ОТГ; загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчальних закладів; видавництв, фондів, асоціацій, освітніх порталів; виробників і постачальників сучасних засобів навчання, новітніх технологій, обладнання, проектів, програм і рішень для впровадження в процес навчання та управління навчальним закладом.

Фото 1. 19.03.2018
Фото 2. 19.03.2018
Фото 7. 19.03.2018
На фото: роботи, представлені на Дев`ятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2018»

У межах виставки відбулися науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, експертні дискусії, педагогічні коучинги, дискусійні панелі; конкурси для учасників виставки з нагородженням Гран-Прі, золотими, срібними та бронзовими медалями, дипломами, сертифікатами.

Фото 4. 19.03.2018
На фото: науково-практична конференція Дев`ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2018»
Фото 6. 19.03.2018
На фото: під час обговорення проблем освіти
Фото 5. 19.03.2018
На фото: учасники Дев`ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2018»

Виставка – це дійсно ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій та методик в освітній процес.

Професійну (професійно-технічну) освіту Сумщини на освітянському форумі представляли Навчально-методичний центр ПТО у Сумській області та 21 заклад системи ПТО.

За підсумками Дев`ятої Міжнародної виставки у тематичній номінації «Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти в контексті освітніх реформ» за темою: «Маркетингове управління професійно-технічним навчальним закладом в умовах ринкової економіки» нагороджено золотою медаллю та Дипломом І ступеня ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Фото 3. 19.03.2018
На фото: переможці та дипломанти Дев`ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2018»

Саме зміна практичних завдань, які має вирішувати ПТНЗ, спонукала колектив Роменського ВПУ за наукового супроводу фахівців Інституту професійно-технічної освіти НАПН України провести дослідно-експериментальну роботу всеукраїнського рівня, яка спрямована на вдосконалення структури і змісту управління училищем. А реалізація завдань управлінської діяльності в умовах ринкової економіки потребувала запровадження маркетингового управління навчальним закладом.

Освітній галузі Сумської області є чим і ким гордитися, вітаємо освітян навчального закладу із високою нагородою і зичимо успішних планів, проектів, процесів, дій!