Подати заяву для вступу

Шановні випускники 9-их та 11-их класів! Запрошуємо Вас на навчання до Роменського вищого професійного училища!

17 березня 2018 року в Роменському ВПУ відбувся День відкритих дверей. До цього профорієнтаційного заходу були залучені учні як міста так і району. Адже питання професійного самовизначення є актуальним для випускників, а також непростим на надзвичайно важливим, оскільки ринок праці ставить свої вимоги перед майбутніми абітурієнтами. Не секрет, що й досі актуальними професіями на ринку праці залишаються здебільшого робітничі професії, які можна здобути у професійно-технічних навчальних закладах.

Щороку в день відкритих дверей Роменське ВПУ радо зустрічає своїх майбутніх учнів, їхніх батьків, усіх бажаючих. Ось і тепер тут було гамірно, панувала святкова, й водночас робоча атмосфера. До цієї події ретельно готувався весь колектив.

Фото 1. 17.03.2018
Фото 2. 17.03.2018
На фото: під час реєстрації випускників 9-их та 11-их класів

«Ми цінуємо кожного учня, який переступив поріг нашого закладу. Намагаємося створити затишну, комфортну атмосферу для невимушеного спілкування вихованців, майстрів і викладачів,- звучало із вуст адміністрації навчального закладу.– Здоровий мікроклімат у колективі, творча співпраця учнів і педагогів під час навчально-виховного процесу та в годинии дозвілля, динамічний рух уперед – запорука нашого успіху».

Ірина Василівна Гулак, заступник директора із навчально-виховної роботи, зосередила увагу присутніх на тому, що сьогодення потребує змін, впровадження новітніх інноваційних технологій у навчальний процес, розширення міжнародної співпраці, адже на ринку праці панує висока конкуренція.

Фото 3. 17.03.2018
Фото 4. 17.03.2018
На фото: гості та запрошені переглянули інформаційні буклети та профорієнтаційні папки, де детально ознайомилися з кожною професією

Для школярів та їх батьків, яких гостинно та з радістю зустріли в училищі, було підготовлено безліч цікавих заходів. Знайомство з навчальним закладом розпочалось із перегляду відеофільму, який ознайомив присутніх з історією, сьогоденням і пріоритетними векторами розвитку училища. Було проведено презентацію навчального закладу, а саме зосереджено увагу на професіях, які можна у ньому здобути.

Учні, майстри, викладачі заздалегідь підготували інформаційні стенди та виставки. На них презентували всі професії, що їх опановують вихованці закладу, також можна було ознайомитися з профорієнтаційними папками та буклетами, в яких детально описується кожна професія, її особливості та переваги.

Учнів ознайомили з умовами вступу та навчання, можливостями для саморозвитку і дозвілля. Для цього в училищі створені належні умови. Всі присутні мали можливість ознайомитись із навчальною базою, гуртожитком, їдальнею та були приємно вражені теплою, дружньою атмосферою, яка існує в колективі.

Фото 5. 17.03.2018
Фото 6. 17.03.2018
Фото 7. 17.03.2018
Фото 8. 17.03.2018
Фото 9. 17.03.2018
Фото 10. 17.03.2018
Фото 11. 17.03.2018
Фото 12. 17.03.2018
Фото 13. 17.03.2018
Фото 14 17.03.2018
Фото 15. 17.03.2018
Фото 16. 17.03.2018
На фото: школярів та їх батьків ознайомили з матерільно-технічною базаю училища

Найбільше захоплення гостей викликала виставка учнівських робіт із професій, за якими проводиться підготовка в навчальному закладі. Вироби декоративно-прикладного мистецтва, обрядові ляльки-мотанки, роботи учнів комп`ютерного спрямування, виставка кулінарних шедеврів – все це справа рук учнів училища, які під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання здобувають звання професіоналів своєї справи.

Під час екскурсії дітям надали можливість побачити виробничо-навчальні приміщення, поспілкуватись із викладачами. У виробничих майстернях всі мали можливість побачити майстер-класи за тою чи іншою професією.

Фото 17. 17.03.2018
Фото 18. 17.03.2018
На фото: школярів та їх батьків ознайомили з матерільно-технічною базаю училища

Працівники училища доклали максимум зусиль, щоб ця зустріч відбулась цікаво та змістовно й дала можливість учасникам свідомо та виважено підійти до вибору майбутньої професії. Наприкінці сповненого враженнями дня всіх бажаючих запросили на концерт художньої самодіяльності, яку від щирого серця запропонували юні таланти та дбайливі керівники.

Фото 19. 17.03.2018
Фото 20. 17.03.2018
На фото: під час виступу агітбригади, які у піснях та віршах розповіли про всі професії, за якими ведеться підготовка у ДПТНЗ "Роменське ВПУ"

Свято скінчилося, але нікого не залишило байдужим. Хтось уже визначився із професією, хтось і далі мандрував коридорами, зазираючи до привітно відчинених аудиторій. Індивідуальні консультації учасникам заходу щодо умов вступу до училища надавалися в приймальній комісії училища.

Наш славний заклад – ДПТНЗ «Роменське ВПУ» – завжди гостинно відчинений для відвідувачів. Училище славиться творчим підходом до викладання та впровадженням інновацій. Колектив висококваліфікованих педагогів на чолі з мудрим, досвідченим керівником крокує в ногу з часом. Разом дослухаємося до пульсу подій, що відбуваються на батьківщині та в світі, з ентузіазмом, батьківською турботою виховуємо молоде покоління професіоналів.

Чекаємо всіх бажаючих до нас на навчання!