Подати заяву для вступу

Учні ІІІ-х курсів в очікуванні пробного ЗНО

15.03.2018 року відбулося чергове зібрання учнів третіх курсів, що зареєструвалися для проходження пробного ЗНО 2018 року, яке провела заступник директора з навчально-методичної роботи Рукавичка Т. Я. Вона ще раз наголосила, що пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Воно дає можливість:

- ознайомитися з правилами проведення ЗНО;

- ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;

- виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

- дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;

- отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);

- психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

- навчитись ефективно розподіляти час;

- оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Тетяна Яківна ще раз підкреслила, що пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня 2018 року.

Для його проходження всі повинні прибути з 10 год. 15 хв. до 10 год. 50 хв.

24 березня 2018 року до пункту проведення пробного ЗНО. (Роменський коледж Сумського національного аграрного університету або Роменський коледж Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»).

Пам`ятайте, що при вході до пункту проведення пробного ЗНО ви повинні пред`явити:

1. Запрошення

2. Паспорт або інший документ, що посвідчує особу, за яким реєструвалися на пробне ЗНО (свідоцтво про народження)

3. Картку учасника пробного ЗНО 2018.

Відсутність документа, що засвідчує особу, не дає право на допуск учасників до пункту проведення пробного ЗНО.

Допуск учасників до пункту проведення пробного ЗНО припиняється о 10 год. 50 хв. Учасники, які запізнилися, до пункту ПЗНО не допускаються. Також заступник директора нагадала, що у разі неявки на пробне ЗНО тестові матеріали (зошит із пробним тестом та інформаційний бюлетень) можна отримати після завершення пробного зовнішнього оцінювання або протягом трьох робочих днів у пункті проведення пробного ЗНО, вказаному у запрошенні.

Пам`ятайте, що під час складання тесту необхідно дотримуватись вимог і норм, передбачених процедурою проведення пробного ЗНО.

Результати пробного ЗНО визначатимуться за допомогою спеціального сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО», посилання на який буде розміщено в "Особистому кабінеті".

До 26.03.2018р. - учасникам пробного ЗНО необхідно увести відповіді до сервісу з української мови і літератури.

А 30.03.2018р. – будуть оприлюднені на інформаційних сторінках результати пробного ЗНО з української мови і літератури.

Рукавичка Т. Я. ще раз акцентувала увагу на тому, що результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Фото 1. 16.03.2018
Фото 2. 16.03.2018
На фото: заступник директора з НМП Рукавичка Т. Я. провела чергове зібрання учнів третіх курсів, що зареєструвалися для проходження пробного ЗНО 2018 року