Подати заяву для вступу

Конкурс професійної майстерності з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»

Згідно з річним планом роботи навчального закладу та з метою підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів, удосконалення організації та змісту навчання при підготовці кваліфікованих робітників у Роменському ВПУ було проведено конкурс професійної майстерності серед учнів груп ЕЛ-1, ЕЛ-2 з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин» у два тури (теоретичний та практичний).

Конкурс проводився з метою підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів, удосконалення організації та змісту навчання під час підготовки кваліфікованих робітників.

Програма конкурсу передбачала виконання теоретичного туру, що складався із завдань професійно-теоретичної підготовки, та виконання практичного завдання. Практичний тур відповідав вимогам третього кваліфікаційного розряду за професією «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин» і проводився у майстерні з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.

Теоретичний тур полягав у перевірці теоретичних знань із таких предметів: «Технологія ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин», «Основи роботи на ПК» «Електротехніка», «Матеріалознавство», «Читання креслень», «Охорона праці» і включав виконання тестових завдань на персональному комп`ютері (24 питання з одним правильним варіантом відповіді).

Фото 1. 08.03.2018
На фото: під час теоретичного туру конкурсу професійної майстерності з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»

Практичний тур передбачав виконання ремонту та обслуговування клавіатури, здійснення обжиму та тестування кабелю «вита пара» та переустановку операційної системи Windows.

Під час оцінювання практичного туру враховувалися такі критерії, як зовнішній вигляд учасника, організація робочого місця, дотримання технології виконання робіт, якість виконання завдання, дотримання правил охорони праці, майстерність, творчий підхід, точність та дотримання норм часу.

Фото 2. 08.03.2018
Фото 3. 08.03.2018
На фото: під час практичного туру конкурсу професійної майстерності з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»

Переможці конкурсу фахової майстерності за І, ІІ, ІІІ місце були нагороджені дипломами та призами. Решта отримали дипломи учасників конкурсу за професією «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин».

І місце – Бурлака Андрій,

ІІ місце – Задорожний Анатолій,

ІІ місце – Товкач Сергій.

Фото 4. 08.03.2018
На фото: Бурлака Андрій, переможець конкурсу професійної майстерності з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»

Бажаємо переможцям успіхів, щастя, добра, творчих злетів та нових здобутків.