Подати заяву для вступу

Предметний тиждень за напрямом «Будівництво»

Методичною комісією майстрів та викладачів за напрямом «Будівництво» було організовано та проведено тиждень будівельних професій у форматі «Кожна хвилина — крок до досконалості й майбутньої кар`єри», який проходив із 19 по 23 лютого 2018р. Він був спланований таким чином, щоб не тільки учні, а й викладачі та майстри в/н мали змогу продемонструвати свої знання, вміння, навички та майстерність. Організатори прагнули за допомогою інноваційних технологій привернути увагу до професії, активізувати пізнавальний інтерес майбутніх фахівців, формувати професійну свідомість і культуру учнів навчального закладу та шкіл міста.

Відповідно до плану розпочався тиждень із демонстрації та перегляду відеоматеріалів: «Моя професія – професія майбутнього», «Новітні технології в будівництві» та «Історія розвитку будівельних професій», які підготували члени методичної комісії. Відеоматеріали дозволили інформувати всіх про новини у галузі будівництва, знайомили із сучасними матеріалами та технологіями роботи з ними.

20.02. викладачем Бурносом В.М. було проведено засідання круглого столу «Сучасність – крок у майбутнє». Для обговорення проблемних питань у сфері будівництва були запрошені методист навчального закладу Давиденко Т.І., викладачі спецпредметів, майстри в/н та учні групи МШП - 1. Присутнім було докладно роз`яснено про новинки ремонту та реконструкції будівель і споруд.

21.02. майстер виробничого навчання Холод В. О. у групі МШП - 2 провела відкритий урок виробничого навчання на тему: «Підготовка плиток до облицювання».

Фото 1. 27.02.2018
На фото: вступний інструктаж відкритого уроку виробничого навчання на тему: «Підготовка плиток до облицювання».

22.02. із метою орієнтування молоді до навчання за професіями, які здійснює навчальний заклад, до училища були запрошені учні шкіл №5 і №10.

Вони ознайомилися з навчальною базою, з презентаціями професій, які були представлені учнями училища, і розкривали можливості фахівців за професіями «муляр, штукатур, лицювальник – плиточник». Зацікавили школярів майстер-класи за темами: «Мурування конструкцій із цегли», «Опорядження поверхонь декоративними штукатурками», «Опорядження поверхонь матеріалами марки «CERESIT».

Фото 2. 27.02.2018
Фото 3. 27.02.2018
Фото 4. 27.02.2018
Фото 5. 27.02.2018
На фото: під час знайомства з навчальних закладом учнями шкіл №5 і №10.

Цікавою формою тренінгу для педагогічних працівників методичної комісії стало засідання круглого столу, яке провела психолог училища Радчук Н.А., під час якого всі отримали задоволення, поспілкувалися та більш повно оцінили свої особистісні можливості.

На засіданні методичної комісії будівництва було підведено підсумки предметного тижня та намічено подальші заходи профорієнтаційної роботи з учнями шкіл, з учнями училища для залучення їх на ІІІ ступінь навчання за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель та споруд» та визначено проведення інших заходів, які спрямовують учнів до підвищення якості навчання, розвитку їх творчих здібностей.