Подати заяву для вступу

Зустріч учнів Роменського ВПУ з представником Роменського об’єднаного військового комісаріату майором Домрачевим А. О.

23.02.2018 року в Роменському ВПУ відбулася зустріч з представником Роменського об`єднаного військового комісаріату майором Домрачевим Альбертом Олександровичем, який провів з учнями ознайомчу бесіду «Умови проходження служи за контрактом».

Він розповів учням про проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України та умови вступу і проходження навчання у військових навчальних закладах. Альберт Олександрович наголосив, що сьогодні в Україні створено систему військової освіти, інтегровану з державною освітою, що реалізує ступеневу систему навчання від початкової військової підготовки до оперативно-стратегічного рівня. Учнів цікавили питання соціального і правового захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей, тривалість військової служби за контрактом, можливість проходити військову службу за контрактом у визначених видах та родах військ.

Зустріч відбулася в довірливій атмосфері, а питання, що розглядалися, були актуальними та пізнавальними.

Фото 2. 28.02.2018
Фото 1. 28.02.2018
Фото 3. 28.02.2018
На фото: під час зустрічі учнів Роменського ВПУ з представником Роменського об`єднаного військового комісаріату майором Домрачевим А. О.