Подати заяву для вступу

ДКА та захист дипломів учнів групи АСЕ-4

Ось і промайнуло 4 роки навчання, позаду уроки теорії та в/н, виробнича практика на підприємствах міста та району. Нині для учнів групи АСЕ-4 «гаряча пора», вони виконували пробні кваліфікаційні роботи та захищали дипломні роботи. 1.02.2018р. – ДКА із професії «Слюсар із ремонту автомобілів», 22.02.2018 р. – ДКА із професії «Електрогазозванрик», 23.02.2018р. – захист дипломних робіт.

У ці нелегкі та хвилюючі дні хлопці продемонстрували глибокі теоретичні знання з професії та вміння виконувати практичні завдання на високому та достатньому рівнях.

Під час пробної кваліфікаційної роботи учні уміло користувалися приборами та устаткуванням, аналізували причини неполадок у роботі автомобіля та вживали заходи з їх попередження, виконували загальне складання запчастин різної складності, заміняли мастило, здійснювали ремонт системи мащення із заміною масляного насоса; проводили діагностику та обслуговування автомобіля, виконували зварювання елементів різної складності та багато інших операцій.

У ході захисту дипломних робіт учні представили свої дослідницькі роботи, почувалися впевненими, відповідали на запитання членів державної атестаційної комісії, демонструючи глибокі та ґрунтовні знання, вміння й навички з отриманої професії та бажання реалізувати себе в суспільстві й радісно ділились планами на майбутнє.

Члени ДКК високо оцінили підготовку учнів, привітали з присвоєнням відповідної кваліфікації та запевнили, що вони можуть вважати себе конкурентоспроможними кваліфікованими робітниками.

Бажаємо нашим учням яскравих і незабутніх моментів у подальшому житті, професійного зростання та життєвого успіху!

Фото 1. 26.02.2018
На фото: під час захисту дипломних робіт учнями групи АСЕ-4