Подати заяву для вступу

Виховна година «Небесна Сотня – в пам’яті назавжди»

21 лютого 2018 року, класним керівником групи КК-1, Солоненко Світланою Володимирівною була проведена виховна година «Небесна Сотня – в пам’яті назавжди» з метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, учасників АТО та жителів області й міста, які загинули за свободу та незалежність України.

Учні мали змогу переглянути ще й презентації «Україна та її сучасні герої» та «Герої творять дійсність, а дійсність творить героїв», які закликають пам’ятати героїв, любити свою Батьківщину та бути гідними громадянами України.

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. За цю самопожертву українці їх канонізували (без чиновницької тяганини та церковних постулатів) – за велінням серця долучили до сонму Небесного воїнства на чолі з архистратигом Михаїлом. Аби захищали країну від лиха, пильнували й оберігали її з небес…

Підсумком даної виховної година стала хвилина мовчання, адже пам’ять про героїв залишиться з нами назавжди.

Фото 1. 24.02.2018
На фото: під час виховної години «Небесна Сотня – в пам’яті назавжди» в групі КК-1