Подати заяву для вступу

Роменці вшанували Героїв Небесної Сотні

Новітня історія сучасної України має трагічні події, які вплинули на формування національної свідомості. Так, чотири роки тому у Києві на Майдані Незалежності, відбулися одні із найтрагічних подій – розстріл учасників Революції Гідності. Громадяни з різних міст та областей України, яки боролися проти свавілля можновладців, несправедливості та корупції віддали своє життя заради нової демократичної України. Небесна сотня стала символом непохитної волі її учасників.

Із метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності, які віддали своє життя, 20 лютого у м. Ромни біля меморіального знаку Героям – борцям за незалежність України зібрались: керівництво міста; представники установ, підприємств, організацій; політичних та громадських організацій; місцеві активісти, волонтери, молодь та небайдужі мешканці. До урочистих заходів, які розпочалися з спільного виконання Гімну України, долучилися учні Роменського ВПУ групи АСЕ-1 разом із Радчук Надією Анатоліївною.

«Ми завжди будемо пам’ятати ті страшні дні, коли стріляли у беззбройних людей, які відстоювали своє право на свободу, у медиків, які надавали допомогу, у журналістів і фотографів, які інформували світ про події в Україні.

Вклоняючись Героям Небесної Сотні, учасникам Майдану, волонтерам, усвідомлюємо, що готовність українців боронити Батьківщину не спинити. Майдан завершився, але вогонь війни палає на нашій землі й сьогодні.

Вірю, що темні часи пройдуть. Буде мир, добробут і процвітання в кожному куточку нашої незалежної, єдиної, непоборної України. І буде щасливим та самодостатнім її народ!», – наголосив міський голова Сергій Салатун.

Пам’ятаючи відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України, присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

До підніжжя меморіального знаку учасники заходу, схиливши голови та низько вклоняючись, поклали квіти та лампадки.

Фото 1. 23.02.2018
На фото: під час вшанування Героїв Небесної Сотні