Подати заяву для вступу

Зустріч учнів ВПУ із настоятелем Всіхсвятського храму протоієреєм Дімітрієм Долгим

Протоієрей Долгий Дімітрій, на зустрічі із учнями Роменського ВПУ, яка відбулася 22 лютого, закликав молодь не порушувати Заповіді Божі. Пояснив призначення Великого посту, як періоду внутрішнього росту, звільнення від егоїзму, шкідливих звичок (вживання алкоголю, паління, злослов’я, лінощів) прощення, каяття, зосередження на істинно важливих цінностях.

Він вказав на те, що більшість людей піст сприймають зовсім не так, як пише Закон Божий. Здебільшого, до нього ставляться як до ще одного способу «скинути вагу». Але піст має зовсім інше призначення в житті кожного з нас. Розділив період Великого посту на дві умовні складові: тілесну й духовну, пояснивши зміст і значення кожної з них.

Та більше уваги приділив саме останній, адже це період внутрішнього очищення та вдосконалення, це час молитви й покаяння, роздумів над власними вчинками, аналізу свого життєвого шляху. Присутні мали змогу почути й відношення медицини до періоду посту. Зокрема про те, які позитивні зміни відбуваються в організмі людини, яка постує.

Священник-настоятель наголосив на тому, що кожна людина має бути чесною з іншими і обов’язково - перед самими собою, допомагати ближнім і турбуватися про них, дарувати тепло своїх сердець, приносити в жертву свої бажання й потреби воістину любові.

Фото 1. 25.02.2018
Фото 2. 25.02.2018
Фото 2. 25.02.2018
На фото: під час зустрічі учнів ВПУ із настоятелем Всіхсвятського храму протоієреєм Дімітрієм Долгим