Подати заяву для вступу

Овчаренку Руслану вручено стипендію голови облдержадміністрації

Одним із пріоритетних напрямів державної освітньої політики є турбота про обдаровану й талановиту молодь, її творчий, інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток. Адже молодь – це той потенціал держави, який буде визначати шляхи розвитку науки, техніки, економіки, мистецтва.

Із метою створення умов для інтелектуального, творчого розвитку молоді, реалізації її науково-технічного і творчого потенціалу заснована губернаторська стипендія в області.

20 лютого 2018 року в обласному центрі відбулась офіційна церемонія вручення стипендії голови обласної державної адміністрації.

Щорічну винагороду особисто від очільника області отримали 45 стипендіатів. Серед них відмінники навчання, активісти учнівського самоврядування, лідери спортивних та інтелектуальних змагань обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Учень Роменського ВПУ – Овчаренко Руслан також серед нагороджених.

«Ця стипендія – інвестиція в майбутнє. Адже, сьогодні ми вшановуємо та відзначаємо винагородою молоду еліту Сумщини, яка ставить амбітні цілі і впевнено їх досягає. В умовах сучасного життя, що швидко змінюється, інтелект є найбільшою цінністю суспільства», – такими словами привітав присутніх голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО.

Він наголосив на необхідності визнавати й відзначати перемоги молоді області та побажав учням впевненості у своїх силах і любові до рідної землі, закликав поважати батьків і не боятись помилок, адже це спосіб аналізувати свою роботу.

«Діти Сумщини дуже активні у своєму розвитку й беруть участь у найрізноманітніших заходах. Можна помітити, що чимало нагороджених було із сільської місцевості та віддалених містечок. Влада надавала їм перевагу, щоб заохотити дітей до нових досягнень і праці над собою», – розповіла директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія ГРОБОВА.

«Я вважаю, що висококваліфіковані спеціалісти – майбутнє України. Дякую Миколі Клочку за заохочення учнів до нових досягнень. Ми відчуваємо турботливе ставлення влади і впевнені, що тим самим Ви робите вагомий внесок у розвиток області», - сказав Руслан ОВЧАРЕНКО, який є переможцем міжнародного конкурсу журналістів та конкурсу «Учень року» у номінації «Творча обдарованість».

Голова облдержадміністрації зазначив, що такі заходи необхідні для обміну досвідом та спілкування обдарованих дітей. Микола Клочко та Вікторія Гробова подякували батькам і педагогам стипендіатів за професіоналізм, любов до вихованців та самовідданість праці.

Щиро вітаємо стипендіата й бажаємо активного виявлення лідерських якостей задля розвитку училищної громади! Особлива подяка педагогам за таку молодь, яка гідно представляє навчальний заклад.

Фото 1. 22.02.2018
Фото 3. 22.02.2018
Фото 4. 22.02.2018
На фото: під час офіційної церемонії вручення стипендії голови обласної державної адміністрації
Фото 5. 22.02.2018
На фото: привітання від директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторії ГРОБОВОЇ
Фото 2. 22.02.2018
На фото: під час виступу Руслана Овчаренка на офіційній церемонії вручення стипендії голови обласної державної адміністрації