Подати заяву для вступу

Звіт про тиждень англійської мови

Сьогодення вимагає, щоб будь-яка освічена людина володіла англійською мовою, тому що саме вона є ключем до подальшої самоосвіти та самовдосконалення. Вивчення іноземної мови – процес доволі непростий, але цікавий, багатогранний та захоплюючий.

У Роменському ВПУ з 12 по 16 лютого проходив предметний «Тиждень англійської мови», який організували викладачі Оксана Близнюк та Ірина Чепурко. Предметні тижні з іноземної мови мають велике загальноосвітнє, виховне та розвиваюче значення. Вони не тільки поглиблюють, розширюють та узагальнюють знання учнів із предмета, а й збагачують їх мовну та культурну компетенцію, залучають до самостійної творчої діяльності, підвищують інтерес до вивчення англійської мови й головне - допомагають виявити учнів, які володіють творчими здібностями та прагнуть до поглибленого вивчення мови. Юнаки та дівчата навчального закладу були активними учасниками та співорганізаторами всіх запланованих заходів.

Фото 1. 20.02.2018
На фото: під час вивчення розмовних фраз.

Тиждень розпочався з вивчення розмовних фраз. Під час перерви учні слухали фрази англійською мовою й намагалися запам`ятовувати їх та використовувати в мовленні. Чепурко Ірина Григорівна провела інтелектуальну гру «Хто знає англійську краще?». Метою заходу було повторення лексичного, граматичного та країнознавчого матеріалу. Питання змагання були розраховані не лише на програму, а й на додаткові знання учнів. Паузи між раундами заповнили тематичні відеофрагменти.

Фото 2. 20.02.2018
Фото 3. 20.02.2018
Фото 4. 20.02.2018
На фото: під час інтелектуальної гри «Хто знає англійську краще?».

Близнюк Оксана Володимирівна показала майстер-клас для викладачів інших дисциплін для того, щоб переконати, що англійська мова необхідна в наш час. Вона довела, що є така категорія слів, які легко запам`ятовуються. Також пояснила, що деякі лексичні одиниці мають іноземне походження і про їх значення можна легко здогадатися.

Фото 5. 20.02.2018
Фото 6. 20.02.2018
На фото: під час майстер-класу для викладачів.

На День Святого Валентина учні активно писали привітання англійською мовою та вітали один одного.

15 лютого Оксана Володимирівна провела відкритий урок на тему: «GM food: is it good or bad?». Для проведення уроку Оксана Володимирівна використала візуальні таблиці, роздатковий матеріал, мультимедійний пристрій.

Урок проходив у постійному англомовному діалозі з учнями. Використаний метод проектної діяльності, бесіди, спрямовували учнів на проведення аналізу, порівнянь, також були й ситуативні вправи, які застосувались для вдосконалення знань, умінь і навичок . Під час уроку викладач використала міжпредметні зв`язки, простежувався тісний зв`язок із професією. Учні проявляли високий інтерес і активність, практикували застосування свого словникового запасу. У легкій, невимушеній та у формі діалогу пройшов відкритий урок англійської мови. Учні оперували фонетичним, лексичним, граматичним матеріалом, самостійно будували зв`язні висловлювання.

Викладачі іноземної мови Оксана Близнюк та Ірина Чепурко забезпечили учнів цікавим матеріалом лінгвістичного, краєзнавчого та ігрового характеру. Вибір мовного матеріалу для кожного заходу визначався можливостями учнів, завдання розподілялися за ступенем складності, до творчої діяльності залучалися не лише учні з високим рівнем знання мови, а й учні з середнім володінням. Кожен мав можливість проявити себе, продемонструвати свої знання, розділити радість успіху та перемоги зі своїми одногрупниками.

Фото 7. 20.02.2018
Фото 8. 20.02.2018
Фото 9. 20.02.2018
На фото: під час відкритого уроку викладача Близнюк О.В. на тему: «GM food: is it good or bad?».

Знання англійської мови в сучасному світі є своєрідним вікном у світ. Володіючи цією мовою міжнародного спілкування, ви зможете досягти поставлених цілей за допомогою нових можливостей, і обов`язково зрозумієте, що значення англійської мови не перебільшено.