Подати заяву для вступу

На крилах любові («Кохання з першого погляду» в гуртожитку)

Ось уже 17 століть поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року – День святого Валентина. Його ще називають днем закоханих, бо навіть повітря сповнене коханням. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом, і допомагають зустрітися половинкам, що загубилися серед юрби. Любов`ю «хворіли» в усі епохи, тому про неї багато написано. Але повторень немає, бо неповторні самі люди, і кожна особа велична.

14.02.2018р. у гуртожитку Роменського ВПУ відбулося чудове дійство «На крилах любові», на якому серед багатьох пар юнаків та дівчат обирали найромантичнішу пару. Молодь із юнацьким запалом та радістю брала участь у різноманітних веселих конкурсах: «Я все про неї/нього знаю», «Щасливе обличчя Валентина», «Подарунок», «Зрозумій мене без слів», «Ти без мене – не ти, я без тебе – не я», «Комплімент».

Святковий вечір запам`ятався усім оригінальними жартами ведучих, веселими конкурсами, привітаннями.

Титул «Найромантичнішої пари» здобули Овчарено Руслан та Бабич Юлія.

Романченко Надія та Щепетков Іван отримали титул «Найвеселіша пара», Мелещенко Сергій та Шумейко Юлія – «Найсимпатичніша пара», Овчаренко Віталій та Повстяна Катя – «Найартистичніша пара».

Всі учасники та активні уболівальники отримали солодкі подарунки.

День Святого Валентина – це свято здійснення найпотаємніших мрій. Ідіть на зустріч коханню, і хто знає, можливо, сьогодні стріла Амура із солодкою отрутою, раптово наздожене вас і ваше серце ніколи не буде самотнім. Чекайте світлого кохання. І воно обов`язково прийде до ваших сердець. Надійтеся й вірте в це всією душею.

До вашої уваги фоторепортаж конкурсу «Кохання з першого погляду», проведений у гуртожитку Роменського ВПУ.
Фото 1. 18.02.2018
Фото 2. 18.02.2018
Фото 3. 18.02.2018
Фото 4. 18.02.2018
Фото 5. 18.02.2018
Фото 6. 18.02.2018
Фото 7. 18.02.2018