Подати заяву для вступу

14 лютого 2018 р. проведено творчий звіт практичного психолога Радчук Н. А.

14.02.2018 р. на базі Роменської ЗОШ І-ІІ ступенів №6 відбулося методичне об`єднання практичних психологів закладів освіти міста на тему: «Навички кризового консультування та розвиток психологічної стійкості до стресу у дітей».

На заході була присутня методист психологічної служби м. Ромни Заглада Моніка Миколаївна та практичні психологи загальноосвітніх шкіл м. Ромни.

Методист ознайомила присутніх із поняттям стресу, причинами його виникнення, фазами та основними ознаками. Спеціалісти Гладченко Л. П., Рак Р. Г., Супрун Н.В., Музика І.В. поділилися досвідом роботи з питань подолання стресу в дітей, батьків та педагогічних працівників.

Також на засіданні присутні заслухали творчий звіт практичного психолога Роменського ВПУ Радчук Надії Анатоліївни, який відображав систему роботи психолога. Нею були представлені методичні напрацювання: розробки, буклети, порадники, авторська програма циклу занять для підлітків «Поговоримо про…».

Виступ Надії Анатоліївни супроводжувався презентацією, в якій було докладно проаналізовано кожен напрямок роботи практичного психолога, розкрито тісну взаємодію з учасниками навчально-виховного процесу та адміністрацією навчального закладу.

Присутні колеги та методист психологічної служби Заглада М. М. відзначили суттєві напрацювання Радчук Н. А. в різних напрямках роботи практичного психолога, її високий професіоналізм та компетентність.

Фото 1. 17.02.2018
Фото 2. 17.02.2018
На фото: під час методичного об`єднання практичних психологів закладів освіти міста на тему: «Навички кризового консультування та розвиток психологічної стійкості до стресу у дітей»