Подати заяву для вступу

Зустріч учнів Роменського ВПУ із старшим інспектором ювенальної поліції Ситником Д. М.

Одним із найважливіших напрямів виховної роботи з молоддю є превентивне виховання та профілактична робота з подолання злочинності серед неповнолітніх. Ситуація з підлітковою злочинністю в Україні вимагає впровадження дієвої системи профілактики правопорушень серед неповнолітніх, яка б використовувала справді ефективні методи та передбачала координування зусиль і ресурсів як правоохоронних органів держави, так і громадськості. Доброю традицією стали зустрічі учнів Роменського ВПУ із старшим інспектором ювенальної поліції Ситником Д. М. Саме така бесіда відбулася з учнями, які мешкають у гуртожитку навчального закладу 15.02.2018р. Головним завданням цих зустрічей є підвищення потенціалу української поліції щодо здійснення профілактики злочинів та впровадження комплексної системи попередження злочинності серед учнівського колективу.

Фото 2. 19.02.2018
На фото: старший інспектор ювенальної поліції Ситник Д. М.

Під час зустрічі Ситник Д. М. ознайомив учнів училища з роботою свого відомства, основне завдання якого - організація взаємодії органів внутрішніх справ із засобами масової інформації та громадськістю з метою інформування населення про результати роботи міліції в боротьбі зі злочинністю та підтриманні громадського порядку в державі, профілактики правопорушень, формування позитивного іміджу поліції.

Фото 1. 19.02.2018
На фото: під час зустрічі учнів Роменського ВПУ із старшим інспектором ювенальної поліції Ситником Д. М.

Учням він ще раз нагадав про небезпечні ситуації, які можуть підстерігати їх під час відпочинку, а також розповів про наслідки, що чекають на тих, хто нехтує правилами особистої безпеки, та не дотримується вимог законів держави.

Говорили про підліткову злочинність, наркоманію, алкоголізм. Запитання учнів до правоохоронця були досить відвертими, а відтак і відповіді сформувались конкретні й вичерпні. Передусім, вихованців цікавило, як лікують хворих на алкоголізм та наркоманію. З`ясувалось, є багато закладів, де ведуться подібні профілактичні лікування: вони не примусові, а неодмінні, але найкращий спосіб – це не вживати наркотики й алкоголь. Інспектор у доступній для учнів формі доніс інформацію про недопущення порушень поведінки в громадських місцях.

Адміністрація Роменського ВПУ та учнівський колектив вдячні представникам правоохоронних органів за співпрацю та високий професіоналізм та сподівається на подальші зустрічі.