Подати заяву для вступу

Учень Роменського ВПУ Овчаренко Руслан отримав стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 31.01.2018 № 65-ОД «Про призначення стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань у 2018 році» учень Роменського ВПУ Овчаренко Руслан отримав стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації.

Фото 1. 16.02.2018
На фото: стипендіат голови Сумської обласної державної адміністрації Овчаренко Руслан

Нагадуємо, що у результаті конкурсу «Учень року-2017» Руслан Овчаренко - став кращим у номінації «Творча обдарованість року», за що отримав диплом та цінні подарунки. Крім того, він зайняв ІІІ місце у конкурсі творчих робіт «Мій успішний проект».

Цього навчального року Президентом ОРЛУС ПТНЗ Сумщини став Руслан Овчаренко й отримав перехідний кубок Президента лідерів учнівського самоврядування.

Юнак є творчою, активною, ініціативною особистістю. Постійно бере участь у різноманітних заходах, акціях, проектах, які проводяться в навчальному закладі, на рівні міста та області. Руслан займається волонтерською та громадською роботою, цікавиться літературою та мистецтвом. Проявляє акторські здібності, займаючись в драматичному гуртку навчального закладу. А своїм найбільшим захопленням вважає вокал.

Вітаємо! Щастя, наснаги й натхнення тобі!

Руслане, не спиняйся, працюй над собою, не бійся помилятися, пробуй себе у різних сферах життя, не будьте байдужим та надмірно критичним до оточуючих. Ти можеш стати таким, яким себе уявляш! Це саме тепер, коли ти вже самостійний, досить дорослий, можливо! А училище тобі у цьому допоможе.