Подати заяву для вступу

Концерт «Все про кохання»

Любов – найкраще в світі почуття,

Вона не має меж – безкрая.

З любові починається життя,

Вона усе найкраще починає!

День Святого Валентина досить популярне свято серед молоді. Існує кілька легенд стосовно цього дня, але всі вони поєднані однією думкою – справжнє кохання вище всіх земних перешкод.

У цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. І, хоча це свято зазвичай пов`язують із коханням та закоханістю, на сьогоднішній день – це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів або близьких людей.

Тож, 14 лютого 2018 року в Роменському ВПУ відбулись святкові заходи з нагоди цього дня. Навчальний заклад прикрасили тематичними газетами, організували роботу «Пошти кохання» - скриньки для «валентинок», коли усі бажаючі мали змогу через листівки-валентинки виявити свої почуття одногрупникам, друзям, учителям.

Атмосфера в училищі була сповнена симпатією та доброзичливістю, і навіть уроки не здавалися такими складними, а вчителі – занадто вимогливими.

Учні представили на огляд журі красиві та яскраві валентинки.

Ільяшевич Юлія та Левченко Дарина, наші випускниці з професії "Кравець, закрійник", разом із Петровою Світланою, які навчаються у Глухівському професійно-педагогічному коледжі ім. О. Довженка, нині проходять практику на базі нашого навчального закладу. Вони підготували дуже цікавий майстер-клас "Виготовлення ексклюзивної святкової валентинки", де кожен бажаючий міг власноруч зробити красивий подарунок до свята.

Фото 1. 15.02.2018
Фото 2. 15.02.2018
Фото 3. 15.02.2018
На фото: презентація учнями училища валентинок, створених власноруч
Фото 4. 15.02.2018
Фото 5. 15.02.2018
На фото: під час майстер-класу «Виготовлення ексклюзивної святкової валентинки»
Фото 6. 15.02.2018
Фото 7. 15.02.2018
Фото 8. 15.02.2018
На фото: учні училища мали нагоду отримати світлину на пам`ять біля фотозони

Яскравою культурно-мистецькою подією став концерт - «Все про кохання».

«Кохання – одне з піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів! Без нього наше життя неможливе!» У цих словах була закладена суть концерту, що відбувся в святковий день.

Учням та викладачам розповіли про історію виникнення свята, традиції його святкування. А також провелися різноманітні конкурси із глядачами, в яких приймали участь всі бажаючі, отримуючи за вірні відповіді солодощі та валентинки. Учасники концерту підготували веселі та ліричні номери художньої самодіяльності, декламували гарні вірші про кохання та співали ніжних та романтичних пісень.

Свої виступи подарували нам Овчаренко Руслан, Салій Валерія, Мана Владислав та ін.

Фото 9. 15.02.2018
Фото 10. 15.02.2018
Фото 11. 15.02.2018
На фото: під час святкового концерту «Все про кохання»

День був переповнений позитивними почуттями!!! Тож, бажаємо всім щирого кохання, весняного почуття закоханості, добра й віри. Будьте щасливі! Бережіть своє кохання, бо воно – сонце людських почуттів.