Подати заяву для вступу

Відчуття щастя й романтики

І знову лютий, за вікном мороз. Але про який холод йдеться, коли обличчя усміхнене, комірці прикрашають сердечка-символи, і в наше училище завітав самий теплий та романтичний день року, свято закоханих - День святого Валентина. Це свято сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

Весело та пізнавально святкують цей день у нашому навчальному закладі. У повітрі багато позитиву, у стосунках толерантність та компліменти… Душа втомилися від прози і хоче свята. І це свято таке вчасне, напередодні весни.

Як стало вже традицією у нашому навчальному закладі напередодні цього романтичного дня кохання учнівський та педагогічний колектив на подвір`ї створили дивовижні скульптури – пару сердець та символічний напис LOVE, які говорять про найкраще почуття, яке окрилює, дає сили й натхнення. Серця завжди будуть символом невмирущого палкого почуття, яке дарує людині свободу, дає крила й вічне життя.

Почесне місце на подвір`ї навчального закладу зайняли і двоє закоханих лебедів, що символізують відродження, чистоту, цнотливість, благородність, й головне, вічну любов та вірність.

Учні, педагоги і просто перехожі, які зупиняються біля скульптури в захопленні й радості, фотографуються, висловлюючи при цьому теплі й романтичні слова.

Вітаємо всіх зі святом! Бажаємо Вам всеперемагаючої любові, відчуття повноти та неповторності життя!

Фото 1. 13.02.2018
На фото: учні училища біля символів Дня закоханих