Подати заяву для вступу

Благодійний концерт та ярмарок для збору коштів на лікування вчителю-реабілітологу Світлані Ковальовій

08.02.2018 року в МБК відбувся благодійний концерт та ярмарок для збору коштів на лікування вчителю-реабілітологу Роменського центру реабілітації дітей-інвалідів Світлані Ковальовій. Участь у концерті взяли аматорські колективи та солісти м. Ромни. А ще до нашого славетного міста завітав зірковий гість – Антон Копитін – переможець шоу «Голос країни 2015».

Щоб бути щасливими – потрібно допомагати ближнім і робити щасливими інших. Адже свічка, від якої запалюється інша свіча, нічого не втрачає. Роменське ВПУ теж не змогло залишитись осторонь такої події. І ми так само нічого не втратимо, якщо комусь допоможемо. Учні училища під керівництвом майстрів наготували в майстерні кухарів-кондитерів багато печених пиріжків та кілька видів смачних тістечок, які були дуже швидко продані роменцям. Усі отримані кошти відразу були передані родині Світлани Миколаївни.

На благодійному концерті вдалося зібрати аж 18 004 грн.! Сподіваємося, що ці кошти допоможуть нашій Світлані Ковальовій якнайшвидше одужати! Дякуємо усім-усім, хто долучився до благодійного заходу, адже разом - ми сила!

Фото 1. 09.02.2018
Фото 2. 09.02.2018
Фото 3. 09.02.2018
На фото: колектив Роменського ВПУ взяв участь у зборі коштів на лікування вчителю-реабілітологу Роменського центру реабілітації дітей-інвалідів Світлані Ковальовій