Подати заяву для вступу

Конкурс фахової майстерності за професією «Муляр»

1 лютого 2018 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся перший етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів за професією «Муляр».

Конкурс проводився з метою виявлення обдарованих учнів, підвищення їх професійної майстерності та розвитку творчих здібностей,постійного поповнення і поглиблення знань з нової техніки та технології мурування конструкцій, освоєння учнями високопродуктивних методів праці. Конкурс сприяв підготовці учнів до максимальної реалізації своїх знань, умінь та професійних навичок.

Аналіз конкурсних завдань дає змогу виявити характерні недоліки у підготовці майбутніх кваліфікованих робітників.

Конкурс складався з двох етапів:

- виконання теоретичного завдання з професійно-теоретичної підготовки;

- виконання практичного завдання.

При проведені теоретичного туру конкурсу учні відповідали на питання з предметів професійно-теоретичної підготовки: «Матеріалознавство»; «Технологія кам`яних робіт»; «Охорона праці»; «Будівельне креслення».

За результатами теоретичного туру до практичного етапу були допущені п`ять учнів, що отримали найбільшу кількість балів.

Практична частина проходила у майстерні мулярів. Кожен учень виконував цегляне мурування стовпа перетином 2 х 2 цеглини за трирядною системою перев`язування швів. Завдання враховували вимоги кваліфікаційної характеристики за професією «Муляр».

Фото 1. 04.02.2018
На фото: початок практичного туру конкурсу

Завдяки наполегливій праці і зусиллям майстра виробничого навчання Литвиненка Віктора Хідирнабійовича, учасники конкурсу показали високі результати, значні практичні навики.

Фото 2. 04.02.2018
На фото: під час виконання учнями цегляного мурування стовпа перетином 2 х 2 цеглини за трирядною системою перев`язування швів
Фото 3. 04.02.2018
На фото: під час презентації учнями результатів роботи

За підсумками роботи журі, було складено протокол, в якому було прийнято рішення:

За участь у конкурсі фахової майстерності за професією «Муляр» нагородили переможців та призерів грамотами та солодкими призами:

Грінченка О. – за зайняте І місце, учня групи БС – 4;

Демченка В. – за зайняте ІІ місце, учня групи БС – 4;

Задніченка В. – за зайняте ІІІмісце, учня групи БС – 4;

Призерів: - Дитюка О. учня групи БС – 4;

Карпенка В.–учня групи МШП – 3.

Фото 4. 04.02.2018
На фото: під час нагородження учасників конкурсу

Вітаємо переможців та учасників конкурсу.