Подати заяву для вступу

Змагання з баскетболу

У Роменському ВПУ велика увага приділяється забезпеченню гармонійного всебічного фізичного розвитку учнів, виробленню в них навичок здорового способу життя, розвитку інтересу до занять спортом, зокрема й до гри в баскетбол. Саме тому особливе місце у плані роботи навчального закладу займають спортивно-масові заходи та змагання, метою яких є залучення молоді до занять фізичною культурою, формування морально-вольових рис характеру та розвиток їх фізичних якостей.

30-31 січня в навчальному закладі проводилися змагання з баскетболу серед команд учнів І-ІІІ курсів.

Баскетбол – спортивна гра, один із найбільш популярних видів спорту. Для баскетболістів характерним є широке поле зору й добре розвинений зір. Ця гра, що завоювала нині всесвітню популярність, була придумана в 1891 році простим викладачем американського коледжу Спрінгфілд (Массачусетс) Джеймсом Нэйсмитом.

У спортивній залі навчального закладу зібралися найсильніші та учні групи МШП-3 не дали жодного шансу іншим командам. Вони вели гру на свою користь і в результаті перемогли, виборовши дипломи за перше місце.

Після напружених спортивних баталій друге місце посіли учні групи ПП-3, третє місце виборола команда групи МШП-2. Гра була захоплюючою й напруженою.

Щиро вітаємо учасників змагань, бажаємо вам сили, витримки, наполегливості для майбутніх спортивних досягнень!

Фото 1. 01.02.2018
Фото 2. 01.02.2018
Фото 3. 01.02.2018
На фото: під час змагань з баскетболу