Подати заяву для вступу

ДКА та захист дипломів учнів із професії «електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»

Комп`ютер, як і багато інших приладів, має властивість виходити з ладу в самий незручний момент, коли потрібно закінчити термінову роботу або підготувати документ для стратегічно важливого партнера. Якщо ви працюєте в офісі або дома, але в комплектуючих і софті не розбираєтеся, - ремонт комп`ютера робити немає кому. Тоді єдиний вихід — це звернутися до кваліфікованого електромеханіка з ремонту та обслуговування ЛОМ.

Сьогодні комп`ютерна допомога дуже затребувана. Багато людей користуються комп`ютерною технікою, сучасні мережі дозволяють управляти робочими процесами віддалено за допомогою комп`ютерних систем. Іноді людині потрібно просто налагодити систему, іноді встановити нове програмне забезпечення, а деколи потрібен комплексний підхід, що полягає в придбанні нових пристроїв, модернізації існуючої робочої станції. Заздалегідь важко передбачити, якого роду комп`ютерна допомога може знадобитися. І найголовніше в таких випадках – знайти і звернутися до професіонала – електромеханіка з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.

Саме таких професіоналів навчають у Роменському ВПУ. Але нині, холодної зими, у них «гаряча» пора. Адже 25.01.2018 року вони виконували пробну кваліфікаційну роботу, а 26.01. учні цієї групи захищали дипломні роботи.

Фото 1. 27.01.2018
Фото 2. 27.01.2018
Фото 3. 27.01.2018
На фото: учні групи ЕЛ-2 під час пробної кваліфікаційної роботи

У ці нелегкі та хвилюючі дні випускники продемонстрували глибокі теоретичні знання з професії та вміння виконувати практичні завдання на високому та достатньому рівнях.

Під час пробної кваліфікаційної роботи учні уміло користувалися приборами та устаткуванням; аналізували причини неполадок у роботі комп`ютера та вживали заходи з їх попередження; виконували загальне складання, модернізацію та настройку ПЕОМ різних типів; заміняли материнську плату ПЕОМ, блоки живлення; проводили діагностику та обслуговування друкуючих пристроїв, робили заправку та чистку картриджів, здійснювали установку та оновлення драйверів, програмного забезпечення; встановлювали операційну систему Windows та виконували багато інших операцій.

Кращі знання та вміння показали Бурлака Андрій, який на відмінно справився із ремонтом картриджу до лазерного принтера та здійснив заміну магнітного валу.

Ярмош Євген швидко та якісно виконав завдання із ремонту клавіатури та замінив роз`єм USB на PS2. Пироганич Діана уміло і кваліфіковано усунула несправності локальної мережі та замінила роз`єми RJ-45.

У ході захисту дипломних робіт учні представили свої дослідницькі роботи у вигляді доповідей та мультимедійних презентацій. Найцікавішими та найактуальнішими виявились роботи про організацію комп`ютерних систем, усунення несправностей, технологію налаштування мереж та технологію монтажу та демонтажу пристроїв ПК.

Фото 4. 27.01.2018
На фото: заступник директора з НВР Гулак І.В. вітає учнів групи ЕЛ-2 з початком захисту дипломних робіт

У результаті захисту 14 осіб випускаються із навчального закладу, а решта переводяться на 3-тю ступінь, продовжуючи навчання в училищі.

Члени Державної кваліфікаційної комісії високо оцінили підготовку учнів, привітали з присвоєнням кваліфікації «електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин» 4 розряду та запевнили, що вони можуть вважати себе конкурентоспроможними кваліфікованими робітниками.

Бажаємо нашим учням яскравих і незабутніх моментів у подальшому житті!