Подати заяву для вступу

ДКА та захист дипломів учнів із професії «кухар»

Про смаки не сперечаються. Ми часто використовуємо цей вислів, коли мова заходить про якусь книгу, кінофільм, одяг. Але своїм походженням вислів зобов`язаний кухарському мистецтву. Готування їжі – кулінарія, кухарська справа – давнє мистецтво. Можливо, саме творча сторона кулінарного мистецтва й залучила до цієї сфери людської діяльності вчених, композиторів, письменників.

Кухар – одна з найдавніших і вічно сучасна професія.

Кухар – це в першу чергу творець. Творець прекрасного, смачного, привабливого. Це винахідник, який все життя перебуває в пошуку .

26.01.2018 року для учнів групи К-2 був дуже відповідальним днем, адже вони захищали дипломні роботи й доводили, що гідні отримати кваліфікацію кухаря IV розряду. А напередодні – 25.01 вони проходили ДКА. Звісно, усі учні хвилювались, адже вони доводили свою професійну компетентність кваліфікаційній комісії, членами якої були не лише представники адміністрації та майстри училища, а й керівники базових підприємств міста.

Фото 1. 28.01.2018
Фото 2. 28.01.2018
Фото 3. 28.01.2018
На фото: учні групи К-2 під час ДКА

Під час виконання ДКА учні демонстрували свої вміння та навички в організації робочого місця в процесі роботи, у приготуванні страв із риби, м`яса, птиці, холодних страв та закусок. Кожен учень презентував свої страви, детально пояснював технологію їх приготування, яких вимог і правил гігієни й санітарії дотримувався.

Слід відмітити роботу Ніколаєва Євгена, який готував фаршировану індичу грудку з різними начинками, до якої подав три різні соуси в сучасному варіанті презентації. Бангура Анна подавала банкетну страву – заливний язик із овочами, яку прикрасила різною зеленню та фігурно нарізаними овочами. Терещенко Марія змогла здивувати майстрів та журі незвичайною подачею холодної закуски оселедець під шубою у вигляді сучасних ролів. Майже всі страви були приготовані із використанням інноваційних технологій та відповідали високим смаковим якостям.

Присутні ще раз переконалися, що учні правильно виконують всі прийоми та технологічні операції з приготування страв із м`яса, риби, супів, соусів, закусок, виробів із борошна, знають правила їх відпуску, підбору гарнірів, соусів і визначення їх якості, уміють готувати страви для різних закладів ресторанного господарства.

Цьогорічні дипломні роботи вирізняються широким спектром тем та високим рівнем їх виконання й захисту. Не можна не виділити окремо роботи Бангури Анни «Хімічний склад та харчова цінність продуктів харчування», Бандури Євгена «Технологія приготування страв з яловичини» з досвіду роботи у ресторані «Кухня», Конон Альони «Соуси, приготування і способи подачі».

Фото 4. 28.01.2018
На фото: останні настанови викладача перед захистом дипломних робіт

Державна кваліфікаційна комісія одержала задоволення від відповідей дівчат та хлопців, які засвідчили, що сьогоднішні учні справжні професіонали своєї справи. Члени комісії оцінили підготовку учнів на високому рівні, привітали з присвоєнням кваліфікації «Кухар» ІV розряду та запевнили, що вони можуть вважати себе конкурентоспроможними кваліфікованими робітниками в сфері ресторанного сервісу.

Вітаємо майбутніх кухарів, бажаємо успіхів у подальшій праці, навчанні та оволодінні новими технологіями в мистецтві приготування кулінарних страв та кондитерських виробів.