Подати заяву для вступу

Виставка живописних творів випускниці навчального закладу Надії Полуян-Внукової

23 січня у Роменському краєзнавчому музеї відкрито виставку картин Надії Полуян-Внукової «Не зрадь землю, що тебе зростила».

Художниця працює в різних жанрах живопису – пейзаж, натюрморт, тематична картина, портрет. В її картинах добро і любов, краса рідної землі.

У 1983 р. Надія Полуян отримала середню освіту, в 1983-1987 навчалась в Роменському СПТУ – 14 на маляра-альфрейника. Навчаючись у навчальному закладі Надія виділялася серед одногрупників самоорганізацією, цілеспрямованістю,наполегливістю, відвертістю, художнім хистом.

Навчаючись в Роменському СПТУ – 14, доля звела її з учителем малювання, мистецтвознавцем В.М. Власовим, якого на виставці в Сумах вразили акварелі Надії. Його вона вважає одним із головних учителів. Він побачив у ній художника багато років назад. В ті нелегкі часи він вселив у неї віру, надію, підтримував і заохочував створювати картини. «Цінуй в собі художника. Малюй! Картини не пропадуть!» – його настанови стали її творчою програмою.

Живописні твори Надії засвідчують бажання митця до удосконалення, до краси. Переглядаючи їх, бачимо відверту радість і гордість за свій край, відчувається бажання оспівати найзаповітніший куточок, де зустрічаються тільки художник і тиша.

Надію Полуян–Внукову називають «Роменським дивом», такою яскравою є її палітра. Художник має свій авторський неповторний стиль.

Надія Полуян-Внукова - член Національної спілки художників України. Персональні виставки Надії: Київ (1994, 2002, 2003рр.) Суми (1997р.) Ромни (2002р.) Конотоп (2009р.) постійний учасник всеукраїнських виставок. Твори зберігаються у Київському Національному музеї Т.Г. Шевченка, Українському домі, дирекції виставок Міністерства культури України, Сумському художньому музеї ім. Н. Онацького, меморіальному музеї І.П. Кавалерідзе, Лебединському художньому музеї, Роменському краєзнавчому музеї, у приватних колекціях України та багатьох країнах світу.

Надія впевнено крокує життєвим шляхом, обраним на зорі своєї юності, створює живописні портрети рідної країни, несе дух гармонії та краси у міжлюдські стосунки, бажаючи усім добра і Божого милосердя.

Відвідайте виставку талановитої художниці Надії Полуян-Внукової в Роменському краєзнавчому музеї.

Фото 1. 24.01.2018
Фото 2. 24.01.2018
Фото 3. 24.01.2018
Фото 4. 24.01.2018
На фото: виставку відвідала Міщенко Н.Г.,
майстер виробничого навчання Полуян Надії 1984-1987 рр.