Подати заяву для вступу

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ ПРОЕКТ «ЗБЕРЕЖЕМО ЗЕМЛЮ ДЛЯ НАСТУПНИХ ПОКОЛІНЬ»

З 11 травня по 15 грудня 2017 р. Інститутом професійно-технічної освіти НАПН України проводився Всеукраїнський конкурс на кращий екологічний проект «Збережемо Землю для наступних поколінь» із метою формування та розвитку екологічної компетентності учнів/студентів закладів професійної освіти, розуміння ними екологічних проблем у майбутній професії, виховання в них любові до рідного краю, бережливого ставлення до природи, розуміння ними раціонального використання природних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності щодо охорони довкілля шляхом природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив.

Учні Роменського ВПУ групи АСЕ-3 працювали над проектом «Проблема утилізації відходів СТО» прийняли участь у даному конкурсі та представили на розгляд власні напрацювання.

Керівником проекту була викладач хімії та екології Сененко Алла Анатоліївна. Під її умілим керівництвом учні зібрали великий матеріал роботи СТО у м. Ромни, проаналізували основний обсяг відходів, які залишаються після ремонту та обслуговування автомобілів. Вказали на основні проблеми, які виникають внаслідок їх накопичення. «Екологи» чітко визначили, як це все впливає на навколишнє середовище та запропонували шляхи виходу із даної ситуації.

Фото 1. 18.01.2018
На фото: А.А. Сененко, керівник проекту «Проблема утилізації відходів СТО»

За підсумками компетентного журі даний проект зайняв ІІІ місце у номінації «Найкращий екологічний проект серед учнів/студентів закладів професійної освіти автотранспортної галузі».

Вітаємо переможців із цією високою нагородою! Зичимо нових перемог, досягнення найвищих вершин у навчанні, радості від роботи над собою та багато-багато приємних і радісних моментів на цьому шляху! Так тримати!