Подати заяву для вступу

Виховна година «Співаєм славу тій події і тепер. 22 січня – День Соборності України».

З метою поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, підняття патріотизму, виховання національної свідомості, глибокої поваги та любові до рідної неньки України у Роменському ВПУ 18.01.2018 року практичним психологом Радчук Надією Анатоліївною у групах ПП-1 та КК-2 було проведено виховну годину «Співаєм славу тій події і тепер. 22 січня – День Соборності України». Учням було представлено мультимедійні презентації про під¬писання угоди про об`єднання ЗУНР і УНР, відеоматеріали про часи Київської Русі, про боротьбу українського народу за власну незалежність та свободу.

Фото 1. 18.01.2018
Фото 2. 18.01.2018
На фото: під час виховної години «Співаєм славу тій події і тепер. 22 січня – День Соборності України»

Не могла Надія Анатоліївна не згадати наших героїв, мужніх борців за волюУкраїни. Згадали учні і слова Тараса Шевченка, які мають закарбуватись у свідомості кожного українця:

Все розберіть... та й спитайте

Тоді себе: що ми?

Чиї сини? Яких батьків?

Адже протягом багатьох років нас намагалися зробити людьми без роду та племені, а сьогодні наше прагнення знати своє героїчне минуле свідчить про духовне відродження нашого народу, про його славу і могутність.

Проведений виховний захід ще раз дав можливість поглибити знання учнів про історичний факт злуки українського народу, учні згадали про історію виникнення свята Соборності України, оживили сторінки історії, події далекого минулого, що були визначною віхою в історії України, ознайомилися з цікавими фактами про Україну та її творців.